Valstiečiai lietuvius patvarkė per 100dienų kaip šiltas vilnas?

Kas ketino tikėti liaudininkų pasakomis apie sotų gyvenimą kogero nekonspektavo šių šnekučių darbų. praeities, kompetencijos.

Dabar praėjus 4mėnesiams realiai turi pajusti, kad komedijos ir vizijos nebuvimas vyksta nesustabdomai, kaip Kauno Heso vanduo.

1.Gimdykit, auginkit bus išmokos tūkstantis eurų, socialinė parama, gerovė.Pasirodo niekas nesigauna su tomis įplaukomis.

2.Mūsų prioritetas- kaimai, pašto skyriai, mokyklos, bibliotekos.Baigėsi rinkimai velniop viską, bus mobilios korespondencijos, pastatai kurksos su išdaužytais langais, galės latrai kur pasiausti.

3.Universitetai turi autonomiją.Tai perspektyvoje liks 3aukštosios mokyklos, bet kur dėti akademikus, siųsti griovius šienauti?

4.Vaikai mūsų ateitis, tačiau mokykitės iki apalpimo dar daugiau, niekam jūsų nuomonė nesvarbi, kai ponas Naisių mecenatas perėmė monarcho regalijas.

5.Kas dieną žudymai, šaudymai, tačiau kreiptis į Es dėl galimybės gryžti prie mirties bausmės grąžinimo neišeina, ubagai rykite makaronus, zekai- karbonadus ir cepelinus, gaukit kvalifikacijas, planšetus, mes bijom net laikrodžio sukinėjimus sustabdyti.

Ši  vyriausybė yra parodija, tyčiojimasis iš tautos su pseudo mokesčiais už mašinas, keturračius, kurortus, stulpus pievose, nes tai tavo nuosavybė.

Kaip diena- taip siurprizas, eksperimentai.

Mažinti algų klerkai neketina, nusavintos pensijos liko mižalyne, koks b us pensijinis amžius priklausys nuo nuotaikos ir išgerto brendžio kiekio.

Kaimai miršta, emigracija kolosali, nėra audito, pinigų įsisavinimo mechanizmo skaidrumo, komunikavimo tarp elito ir visuomenės, sportas yra mafijinių struktūrų grobiu, kur savanoriai pašaliniai išjuokiami ir eliminuojami.

2020 kažką duosime ES? Ar tik ne kepurę ir kulę?

Total
22
Dalinasi
Related Posts