Futbolininkų pusryčiai su darželinukų lygio pareiškimais.

Lietuvos futbole vėl sukryžiuotos špagos, skamba pareiškimai, prasidėjo revanšizmo periodas.

LFF  vadovas Edvinas Eimontas neapsikentęs šantažo, spaudimo atsistatydino, tačiau balandžio 24 per pusryčius žiniasklaidai pareiškė, kad vistik reikia likti, yra nepabaigti darbai, greitai atvyks UEFA ponai.

Šitokie viražai naudos šiai sporto šakai neduos ir netikiu rinktinės patekimu bent kada į tarptautinius čempionatus, nepaisant profesionalo  Edgaro  Jankausko fanatizmo.

Psichologiniai niuansai, mikroklimatas veikia sportininkus, dar kai savo replikas pasako didysis ekspertas  Liubinskas kogero nesinori atstovauti šaliai.

Nes akivaizdžiai matyti kaip ignoruojami  Karčemarskas,  Stankevičius, tas pats  Arlauskis netrykšta altruizmu ir patriotizmu.

Ctl.lt redakcija dalyvauti verslo konglomerato susirinkime pakvietimą gavo, bet personaliai neturiu transporto vykti po 200km tokius atstumus, o ir kolega yra stipriai rezervuotas.

Vienok dalyvauti selektyviame spektaklyje mums dividendų nepriduos, nes nematau tragedijos atsistatydinus užsiimti kitais darbais, bet tik ne  LFF.

Čia yra pinigai ir dideli sandoriai, deja pasak šaltinių neviskas gražu ir sąžininga, o ir pats stadionas yra  LFF  teritorijoje.

Kai Šemberas kvietė telktis  LFF  tylėjo, rašiau ir aš dėl komunikavimo galimybių, naujų koncepcijų galimybių, patirtimi dalintis su elitinėmis šalimis, seminarų pasiūla- olimpinė ramybė.

Dabar svylant padams, nematant nacionalinio stadiono karkasų jau visi vadinami indulgencijoms, palaikymams.

CTL.LT- MAFIJOS KARUOSE NEDALYVAUJA IR NESIRUOŠIA DALYVAUTI.KODĖL TOLERUOTOS LAŽYBOS PAKRUOJYJE, GARGŽDUOSE, KUR DINGO,,ROMARAS”?

Pati UEFA    murkdosi aferose, prisiminkim   P latini,  Blatterio kyšių mechanizmus, tad kuo mes esame tyresni už kūdikį?

Provincijos futbolas merdi, sau ramiai atlekia dėdės į  Jurbarką ir likviduoja žymų futbolo klubą, ignoruodami vaikų, trenerių, tėvelių nuomones, snaudžiant 2metai merui, kuris absoliutiškai nebevaldo situacijos šitame mirusiame regione.

Total
10
Dalinasi
Related Posts