Ar Lietuvos sportui reikalinga kompetencija?

Lietuvos sportą valdo drakonai mafijozai, kurie neturi kompetencijos nei kurti metodiką, nei telkti visuomenės komunikavimui.

Ką naudingo nuveikė metodiniame įdirbyje amžina šaulė Gudzinevičiūtė, Kvietkauskas? Manote neįgalieji sugebės jį atleisti?

Pamenate buvo itin kietas futbolo klubas Mažeikių ,,Romaras”, išvykus tokiam Marcinkevičiui į JAV ėmė merdėti ir žlugo.

Jurbarko futbolas mirė, už valdžios kritiką dėl prastos stadiono vejos eliminuotas lubas ,,Vulkanas”, o trenerio etatas perduotas sporto centrui, kuris apskritai užėmė neutralumo būseną.

Pamenate ambicingą klubą krepšinio Vilniaus ,,Sakalai”. Kur jis dingo?

Mecenatu netiko Antanas Guoga ir ten reikalus tvarkė toks Kamerūnas, Skaisgirys, Kiaušas. Buvo statybų bendrovė ir ji bankrutavo, klubo nebuvo kam gelbėti. Buvo verslininkų, kurie tiesė pagalbos ranką, tačiau Kiaušas vienas norėjo viską perimti, vadovauti. Anot liudininkų, tiek privadovauta, kad už skolas atimtas sporto kompleksas ,,Ekinsta”, o ,,Sakalai” žaidėjai du metus lošė be algų už maistą, atjungtas šildymas, vanduo.

Vladimirui Romanovui pradėjus siautėti ,,Žalgiryje” norėta trenerio asistentu paskirti gerą buvusį rinktinės įžaidėją Gvidoną Markevičių, tačiau šis tėškė pareiškimą ant stalo, taręs, kad atleidžiami geri treneriai, išeisiu ir aš.

Kur dabar ,,Ūkio bankas” ir Romanovas? Kokios aferos jo padarytos Bosnijoje ir Hercegovinoje?

Markevičius norėjo disciplinos Molėtų ,,Ežerūnas” klube, kad nebūtų lošimų, statymų – žaidėjai kėlė bangas gavo trauktis, dabar Rkl ves Rokiškį į kovas.

Išvada – sporto administravime yra nevaldoma betvarkė.

 

 

 

Total
2
Dalinasi
Susijusios publikacijos