Gėbelso Kontenio bylos peripetijos.

Čia tavo Lietuva
Čia tavo Lietuva

Netikiu, kad yra žurnalistas, kuris nuosekliai sektų šios bylos chronologiją ir viešintų detales, nes Lietuvos spauda dirba inerciniu principu.1mėnuo buvo Kildišienės automobilių reikalų ir galimų sąsajų su Karbauskiu užuomazgos, mažylio nužudymo istorija truko gerą savaitę.

Štai kiek pas mus svarbi gyvybė ir dar kai paklausai tokių profesorių kaip Žiobienė  kalbų- belieka numoti ranka.Beje tai universaliausia pareigūnė, dalyvavusi net Tomkaus SVARSTYMUOSE DĖL GALIMOS NEAPYKANTOS KITATAUČIAMS…

Nelabai suvokiu, ką veikia laboratorijos, ekspertai, jeigu atsakymas dėl narkotikų maniakų kraujyje bus gautas po mėnesio, dviejų, įdomu būti pažiūrėti dienotvarkes tokių tyrėjų?

Byla bus siuvama pusmetį, nes jai rezonansinio statuso nesuteikta?3mėn.debilo ir kurmio klonas tampysis izoliatoriuje, kur beje iš keliamų jo foto skaitytojai neabejoja, kad gauna ir mobilųjų su kortele.

16maksimum metų gaus kanapinis, nes Lietuvoje RETI ATVEJAI IŠGAMAS PATUPDYTI SU VISAM.Mūsų pasiturintys dvasininkai peza apie gailestingumą, nesmerkimą kai Jav palaimina mirtininkus sėdant į elektros kėdę? Jav dvasininkai neatsisako savę sieti su mirties kultu, pas mus kotletais maitinkime urodus, suteikime komfortus, aukštuosius išsilavinimus.

Apie 10metų privalėtų gauti ir motina gegutė su amžinai norinčiu daiktu akyse, nes šiaip neina jos pavadinti motinos vardu.Tik ar geriausi planetoje teisininkai jai prikirps sąmoningą leidimą numirti bejėgiškos būklės vaikui, nes jeigu Kedys buvo kruvinas, išimti kaulai, kruvinas ir išvada- pats užspringo žolėmis, skrandžio turiniu, nenustebsiu, kad dar sakys- berniukas pirmas puolė savo tėvelius…

Kaip diferencijuoti šitą bylą, kokia kaimynų, institucijų atsakomybė?

Jokios… Nes tv jau pakreipė savo transliacijas įprastine linkme ir svetimo skausmo privatininkams nebūna.

Total
34
Dalinasi
Related Posts