“Respublika” klasteris Vitas Tomkus vengia mane paskelbti Kgb agentu.

Neseniai į portalą “Respublika.lt” parašiau prašymą, kad būčiau paskelbtu slaptuoju  Kgb agentu. Nesvarbu, kad man 43metai, prasidėjus  Atgimimui paauglys pilnai galėjo stukalinti   SSRS  struktūroms.

Reakcija – nulinė.

 Nes  Vitas Tomkus yra gudragalvis žiniasklaidininkas ir puikiai žino prie ko prikibti, kas jo nedomina….

Neseniai  Kgb agentu apšaukė garsųjį redaktorių –  Aurimą Drižių.Pavadino redaguoti bulvarinį “Vakaro žinios” dienraštį, atsisakė, nes “Laisvas laikraštis” turi rimtesnę susidomėjimo amplitudę, negu beverčiai niekalai.

  Tomkus yra kerštingas tipas, aha, paniekinai mano alternatyvą, še viešai patriotiniame savaitraštyje kliauzė, kad  Drižius – Kgb agentas.

Bus įdomu sekti civiline proceso tvarka teisminius niuansus.

Įdomiai mąsto direktorė – Diana Veleckienė, pateikusi  kaligrafiją L.L.

Nieko blogo neatsitiko, liustracijos procesas – ydingas, absurdiškas, pasirinktas feljetonas pagal konvenciją – saviraiškos forma.

Žodžiu mokantis suprasti potekstės kontekstą supras, kad netgi paskelbus Drižių – islamo fundamentalistu, viskas būtų nurašyta humoro, baikos forma.

Bet tada vadovaukimės liaudies posakiu “būkime biedni – bet teisingi” .Kai vienas Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys suabejojo partizanų vado –  Ramanausko – Vanago nuopelnais, skrido laukan iš kėdės.

Konservatoriai priėmę nutarimą, kad būk tai šmeiši disidentus, tremtinius- iki 4 metai cypės nusimato, nesvarbu, kad pateiksi dokumentus, liudininkų parodymus, viskas buvo teisėta, mažų vaikų sudeginimai, kolūkio pirmininkų įvyniojimai į spygliuotas vielas ir pan.

Kad Tomkus deda skersą ant betko, įrodo youtube medžiaga, kaip jis buvo svarstomas žurnalistų etikos ir leidėjų komisijoje. Jau prieš posėdį mandras kaip kalakutas įrodinėjo savo tiesas visiems, prieš fotoaparato blyksnes  demonstratyviai paišė tušiniu savo leidžiamo laikraščio viršelį, tuo parodydamas, kad tiek man svarbi  leidyba, kultūra.

Vitas Lingys buvo nužudytas prie namų Fabijoniškėse – Stanevičiaus g. 1993m, kai studijavau VPU IF. Dabar mankurtų valstiečių dėka ši mokymo įstaiga paskendo sujungimo su KVDU  reformoje. Jau tada visi fakultete buvo neramiais veidais, budinčioji nuolatos sekė tv žinias, nebuvo dar nei interneto, c gates, palydovinių kanalų.

Jau tada plaukiojo insinuacijos, kad “brigadinia” istebuklingai greitai atsekė, kas viešina jų darbelius ir redakcijoje atrado kaltininką.

Labai greitai susirūpinta saugumu, ditirambai prie kapo duobės, tariamas gedulas ir  Tarailos – “Pirmadienis” skaitalai.

Kodėl kolektyvą paliko senbuvis – Zdramys??? Kiek laisva savo sprendimuose buvo Ramunė Vaičiulytė, nes vyr. redaktore tapo virš 20metų būdama, kas iš esmės yra keistoka, nes tu privalai turėti įdirbį, kad taip greitai kiltum karjeros prasme.

Tomkus itin piktinosi norvegų paskelbta info, kad “Respublika”   dvelkia nevisai švaraus skaidrumo skraiste. Tačiau net ir samdęsis teisininkus, to paneigti nesugebėjo, nes perdaug šie turi savo portalų, įtakos mūsų žiniasklaidai.

Tomkui kito žmogaus išklausymas, naujos temos yra bereikšme fraze, kiek siūliausi rašyti sporto metodikos tematika, rezultatas- bevertis, geriau copy paste tai, kas žinoma ir vaizduoti leidiniu, turbūt pranokusi ir žymų –  SPIEGELĮ

Total
0
Dalinasi
Related Posts