Aš pritariu su išlygomis vaikų atėmimui Lietuvoje.

Prasidėjo psichozinė akcija, per tv nenutyla laidos apie vaikų atėmimus, motinos rauda, vyrai, kakaliai teisinasi, vaiko teisių specialistai – brudai, bestijos, viešinti, bausti.     

Ok… Pritariu, kad atsakomybė yra viso gyvenimo pamatas, pagrindas.

Motinai būti atskirtai nuo atžalų yra stresas, moralinė kančia.     

Bet jeigu kalba sukasi tik apie motinas. Yra kategorija personažų, kurios net nesigėdija merdint vyrui pleškytis vaikų akyse su kitais, ištisinis melas, aferos, intrigos, ką darė tokia  Jonavos apsimelavusi, prikrovusi kelnes alkoholikė Raimonda, kada vaikučiai net nebesuvokia, kas yra tėtė, dėdė, partneris – tokiu atveju tarnybų apsilankymas šioms idiotėms būtų puikiausia prevencija, priverstų mąstyti.

Dėl besaikio turto gviešimosi ši parazitka yra pamynusi bet kokį žmogišką padorumą, toleranciją, o kuiliai vergauja už intymias paslaugas.     

Kito būdo atimant vaikus,kurie suvirinti nuo skirtingų joberių barakudoms nepasiūlysi, Tik tiesa joms yra savianalizės, stabtelelėjimo garantu.     

Kai stebės mokykla, seniūnija, socialiniai darbuotojai kokioje atmosferoje auga vaikai – gal pradės vystytis ir etiniai motyvai, nes man pasąmonėje neina suvokti, kaip galima nepalaidojus vyro parsitraukti namo kitą – bet kuris psichoterapeutas konstatuos, kad tai psichinis iškrypimas. 

Aišku be paties sutikimo psichų negali gydyti, nesovietiniai laikai jau, bet įstatymo raidė turi viršyti poelgius, pasekmes.

Total
26
Dalinasi
Related Posts