Kodėl išnyko Domo Šniuko paklodinė,,Diena”?

Senesnė karta pamena patalynės formato šiklaikraščius, kurie poto nusėsdavo laukinių tualetų kiaurymėse…Tiesa….Diena… Rašydavo beleką, 2puslapius užtrukdavo draugo Brežnevo spausdintas žodis- kalba Stalingrado išvadavimo 40 paminėti, audringi plojimai, ura ura ura…

Jokių pasiteisinimų kritikuojamam asmeniui, partija šventa karvė.

1993-97m.studijavau  VPU IF- dabartinis   LEU. Ir štai nueinu aš su kursioku  Martynu Pabedinsku- žymaus žurnalisto sūnumi, dabar dirba  VSD, Į ISTORIJOS FAKULTETO  skaityklą nes istorikui privalu begalo daug skaityti, konspektuoti.Kursiokas  paima ,, Diena” metro ilgio paklodę, o ten mažame kampelyje šmeižtas mano mamos pavymui.

Istorijos fakulteto dekanė Vida  Kniūraitė prisiminė laisvąjį klausytoją Ruslaną. Kad ir stojau su geru vidurkiu, pažiūrėjo, kad iš kaimo mokėk pinigus, priveši skilandžių, vištų.Tai aš laiku sumokėdavau pinigus už studijas, nors mano mama pabrėžiu ne iš darbščiųjų, rūpestingųjų. Šūdlaikraščio srutininai nesugebėjo aplankyti mano šeimos, pažiūrėti materialinę situaciją, kad mama sunkiai vargo po ,,Kaspinas” audimo fabriko bankroto, kad ji negėrė, nerūkė.

Poto aišku interviu davusią dekanę rodė per tv, nes 1studentei nepranešė dėl stojamųjų egzaminų.Ką ten praneši- jei matomai negavo kumpių? Šlaistydavosi paskaitų metu pakaušę ir studentai, ir didieji dėstytojai.

Dabar nežinau ar Šniukas   dar neišleido paskutinio bezdalo ir ką veikia gyvenime? Prie ko gali pritapti komunizmo flagmanai, nebent prie Lenino raštų ir porno filmo “Jekaterina i jejo dikije žerebcy”

Total
0
Dalinasi
Related Posts