„Microsoft“ pristatė ploniausią išmanųjį telefoną „Lumia 650“

Microsot-650-smartphone-debut-on-Febraury-1

„Microsoft“ viešai pristatė naująjį „Lumia“ šeimos narį – „Lumia 650“. Šis išmanusis telefonas buvo kurtas, orientuojantis tiek į verslo klientus, tiek į „Windows“ fanus – jame veikia „Windows 10“ operacinė sistema, apsauganti nuo šiandieninių duomenų saugumo grėsmių, o pats telefonas pasižymi įspūdingu dizainu ir yra ploniausias bendrovės istorijoje.

Naujasis „Lumia 650“ buvo kurtas, atkreipiant dėmesį į kiekvieną, net ir mažiausią detalę. Jis pasižymi aliuminiu rėmeliu ir yra ploniausias „Microsoft“ telefonas – jo storis siekia 6,9 milimetro, o įrenginys sveria tik 122 gramus.

Telefone įtaisytas 5 colių OLED ekranas, leidžiantis matyti ryškų vaizdą net ir tiesioginiuose saulės spinduliuose. „Lumia 650“ turi 16 GB vidinės atminties, kurią su „MicroSD“ kortele galima išplėsti iki 200 GB. Telefone įtaisyta 8 MP pagrindinė kamera ir 5 MP, plataus kampo priekinė, puikiai tinkanti vaizdo skambučiams.

„Lumia 650“ veikia naujausia „Windows 10“ versija, pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, todėl vartotojai ras panašią aplinką, kaip ir savo darbo ar namų kompiuteriuose bei galės patogiai sinchronizuoti failus tarp visų įrenginių ir užbaigti pradėtus darbus. Be to, „Windows 10“ suteikia itin daug galimybių apsaugoti bendrovės vidinius duomenis nuo šiandieninių saugumo grėsmių.

Lietuvoje „Lumia 650“ pasirodys kovo mėnesį ir telefono kaina sieks apie 190 Eur (prieš mokesčius ir subsidijas). Vartotojai galės rinktis iš juodos ir baltos spalvos modelių.

Total
0
Dalinasi
Related Posts