Ar verta pirkti „Huawei P10“?

Parodoje MWC 2017 pristatytas flagmanas „Huawei P10“ skirtingose rinkose siūlomas skirtinos talpos. Tačiau prieš kelias dienas paaiškėjo, kad kai kurie prietaisai skiriasi ne tik atminties talpa, bet ir jos tipu. Tai išsiaiškinti padėjo testavimo programėlė „Androbench 5.0“, kuri atskleidė, kad iš pažiūros identiškų prietaisų duomenų nuskaitymo greitis svyruoja nuo 280 MB/s (eMMC 5.1) iki 400 (UFS 2.0) ar net iki 790 MB/s (UFS 2.1). Po šios informacijos paskelbimo vartotojai laukė oficialaus „Huawei“ atsakymo ir pagaliau jį gavo.

Pasak bendrovės atstovų, flash atmintį jų išmaniesiems gamina keletas patikimų tiekėjų, pagal aiškius „Huawei“ nurodymus.

Be to, prietaisų naudojimo įspūdis susidaro remiantis keliais kriterijais – nuo procesoriaus iki fotoaparato ir programinės įrangos.

Dėl ROM tipo kinai postringauja, kad flash atminties testavimo rezultatai neatitinka realių veikimo visoje sistemoje duomenų ir atminties darbą lemia ne vien aparatinė įranga, o našumas priklauso nuo daugelio kitų telefono elementų.

Apibendrinant galima teigti, kad „Huawei“ neneigia kai kuriose prietaisuose sumontavę pigius atminties modulius, tačiau tikina, kad atminties tipas nėra pagrindinis dalykas, o visi P10 veikia puikiai.

Total
0
Dalinasi
Related Posts