Kas atsitinka įžengus į valdžios liokajų “rezervatą”?

Varo mūsų skydininkų TV, pinigams tarnaujantys pirstportaliai, kad oi oi kaip baisu Rusijoje, Baltarusijoje, Uzbekistane. Ten diktatūra, ten klaiku, paminta žodžio laisvė.

Pritariu, tačiau ir su papildomu prieskoniu, kad Lietuva taip pat jau pasukusi šiuo keliu. Naujos policininko ir ūkininko valdžios rengiamas apynasris – nekritikuoti majestotinių valdininkų, įsigalios ir bus galima juos tik glostyti epitetais ir atsistojimu poza “su muilu į vieną vietą”.

Tai jau daro Klaipėdos kai kurie press darbuotojai, Radviliškio viena personažo brošiūrėlė, Marijampolė neturi kritinės spaudos ir kt.

Niekam nepaslaptis, kad be “blato” gerų pinigų gauti darbą su aukštuoju – beprasmiškas reikalas ir tai įkalti į galvas darbo biržos klerkams niekaip neina. Tačiau klaikiausia, kad facebook dviejose rašytojų grupėse yra tokių erkių, kurios taip skenuoja mano kritinius straipsnius, kad daro antiagitaciją, jog gink Dieve niekas neprašytų šito skandalisto paslaugų, nes nenori konkurencijos. Lietuviai iš viso neturi solidarumo, atjautos jausmo. Tik trypti, dergti, agituoti, kritikuoti. Anglijoje po tiriamosios žiniasklaidos publikacijos valdžia puola padėti spaudai teisingame procese, mūsų SalvadorLandsberg CHANATE – PASIRAŠAI SAU GILJOTINOS PRIĖMIMO AKTĄ. Ir taip bus visada, kol tauta nepabijos streikuoti, badauti, boikotuoti, sukilti, o nemasintis užsienio filmų spektru.

2016 pasistačiau monumentą, pradėjęs dirbti CTL.LT portale. “Radviliškio kraštui” talkininkaudamas publikacijomis. Todėl man gauti darbą valstybės tarnyboje – nėra perspektyvos, gauti užsakomuosius rašto darbus – taipogi.

Neseniai vienas  personažas pasakė “che che laimėjo rinkimus kas reikia, bus imtasi tokių portalų kaip ctl.lt purtymo”.Išgraužkit morkoje skylę. Konservatoriai IŠPIRDOLINTI SU FANFAROMIS IR TRIŪBOMIS NUO AFERŲ LOVIO VISAM LAIKUI.

Nušaukit, bandykit pagrobti, papirkti, bet niekada savo pasirinkto tiesos kelio nemesiu. Tokio gyvenimo ką turiu sunkiai pakeltų kiti, su apdergimu iš buvusio darbdavio ugdymo įstaigoje, su amžiams susirgusia motina, su baime konkuruoti sporto metodinėje vadyboje, su mano iššūkiu tuštybei, gėrimams, nieko neveiklumui.

Total
24
Dalinasi
Related Posts