Kodėl CTL.LT brigada dar neareštuota? 3DALIS

Jeigu ši vyriausybė priims direktyvą bausti žurnalistus už valdžios kritiką bus prisikasta ir prie mūsų portalo.Ir taip jau neturint pinigų reklamai, negaunant užsakymų mes tapome žinomi, skandalingi, prakeikti. 15min pabandė pagrūmoti grasinančia kuoka, nes dabar irgi nervai nelaiko vadovams, kaip efektingiau susidoroti su Remigijumi Žemaitaičiu.

Dingo iš mūsų gretų toks odiozinis webonautas, paskendęs skolose ir iliuzijų pasaulyje, neturim galimybių patikrinti ir vieno animatorių guru reakcijų paskaičius apie konservatorių aferas?

Visai nepergyvenu, kad dėl savo nepataikaujamų rašinių užsikirtau kelią dirbti valstybinėje tarnyboje.Dėjau…Nematau dėl ko galiu tarnauti šitai nusmurgusiai LIETUVAI, KURI TOKIA PATAPO PILIEČIŲ BUKUMO IR PASYVUMO DĖKA.

Turime puikius partnerius iš geležinkelininkų miesto.Gedimino Lipnevičiaus “Radviliškio kraštas” žino kokia yra brangi tiesos ir garbingumo kaina.Mums netas pats, kaip jiems sekasi identifikuoti konservatorių valdymo grimasas.Rašydami apie jų darbą savotiškai paskleidžiame žinias po visą kraštą, miestus.Netgi mano mirusiame miestelyje žinoma apie tokį Čepanonį.

Dar gultai mums neparuošti, džiuvėsėliai nenupirkti?  Gal tapsime skenuojamais pradėjus viešinti dokumentus, pažymas, išklotines? Tiesa be spec.šaltinių, informacijos nutekinimų jų pats neprikursi.Mes ne Užkalnis, Žiegždriai nėra mūsų domėjimosi spektru.Delfi manęs su Mindaugu nepriims čia darbuotis, per prasta psichinė būklė.Ten reikalingi SU PAGIEŽA PERSONAŽAI.

Uždarome temą su 15min.lt, palinkėdami jiems nepersistengti pjaunant politikus, truputį atnaujinti sporto skiltį, nes regbis pasaulyje pulsuoja, o čia užmigta ties Lietuvos federacija tik.

PABAIGA….

Total
42
Dalinasi
Related Posts