Ar vykdomas rimčiausias LR prezidento Gitano Nausėdos rinkiminis pažadas?

Čia tavo Lietuva
Čia tavo Lietuva

         Daugiau kaip pusmetis praėjo kai Salvadoro valdymo modelį pakeitė LR prezidentas Gitanas Nausėda, pasišovęs telkti visuomenę, o prezidentūrą paversti ne konservatorių ir LRT klubu, o visiems prieinama institucija.  Demokratinėje sanklodoje nuomonių pliuralizmas – pagrindas ir tikrai juntame laisvesnes mintis, toleranciją iš aukščiausio valstybės asmens pusės. Bet nuo to eilinis pilietis sotus nebus?? 

Ar regime optimizmo krislelius, vykdomi ikirinkiminiai imperatyvai?             

Kolkas matome valstiečių klikos reformas dusinant verslą, gyventojus, o taip žadėto darbuotojų ir darbdavių viršpelnių, pajamų nustatymo kartu neregime net su binokliu.             

Jo ir nebus – tai buvo masalas elektorato balsus gauti. Privatininkai pas mus yra ponai dievai, jiems darbo kodeksas neegzistuoja.               

Vilniuje, stumiant naują stadiono aferą už grašius dirbantys ukrainiečiai, turkai pabuntavojo: – jūs manote jie dar ten lenks nugarą, prezidentas apgins?             

Istorijos mokslą, korepetitorių terpę Kaune uzurpavo nemokšos privatininkai, zombinantys jaunąją kartą. Vyksta dialogas su  ŠMM, akademinę bendruomenę?               

Steigsime nacionalinį banką, turėsime nepriklausomą transliuotoją, universitetų autonomiją?                       Ne….

Total
0
Dalinasi
Related Posts