Gangsteriška sporto politika Lietuvoje

Stadiono nėra,mokyklų dangos kai kur sudrisko,Jurbarko raj,Šimkaičių apyl.lošiama dar ant suaižėjusio asfalto- o didieji sporto bosai dalijasi pinigus ir vykdo,,Jakobinų diktatūros”politiką.

Albinas Grabnickas,Romualdas Bakutis,Rimantas Kveselaitis,Algis Bronislovas Vaslauskas vertė nuo posto Kūno kultūros ir sporto departamento direktorių Edį Urbanavičių.Kaltino fondų neviešinimu,ekspertų tarybos nesudarymu,nes norėjo atsiriekti iš projektų irgi 640 000eurų.Vadovas perversmininkus kaltino projektų turinio neviešinimu,šie atkirto,kad projektai nėra ,, vieši diplominiai darbai”.Bet kad ir STT domėjosi šiuo reikalu suponuoja nuomonę,kad čia nėra viskas gražu.

3mln.eurų skyrus sportui vos 2000skirta Jurbarko futbolui,kol galiausiai ir tų neliko,naglai be paaiškinimo atimamas iš,,Vulkanas” trenerio etatas,savanorystę vykdo tik,,Imsrė”klubas.

Šie ponai vengia diskusijų,mūsų tv redaktoriai per buki rengti įdomias laidas kaip buvo,,Ringas”, ,,Paskutinė kryžkelė”.

Kksd pasiunčiau dar kovo 8užklausą dėl galimybės turėti sporto tv,radiją, dienraštį, naujų darbuotojų įvedimo, nes Kupiškio sporto centro pavad,tarkim buvo istorikas, čia mitas,kad tik specialistai to dalyko yra panacėja ir išganymas.

Deja,, skerso”politiką vykdo sporto mohikanai atsakymo neverta jiems pateikti.

 

 

Total
2
Dalinasi
Related Posts