ES uždarinės lėšų švaistymo čiaupus

Politikoje, kaip ir klimate pastovumas negalimas, o pokyčiai kerta kardo ašmenimis.

To ir reikėjo laukti – ES uždarinėja pinigų kranelį liberastinei gaujai ir kaip suksis mafija neaišku. Kertama per neįgaliuosius, atleidimai iš darbo, ambulatorijų uždarymo vajus ir kiti “konservatorių žadami gerumai”.

Kaip tu neuždarysi čiaupų, jeigu pinigai mesti “šieno ravėjimui”. Niekas nesako, kad reikia gyventi be patogumų, parkų, aikštynų, bet kur tos investicijos į darbo vietų kūrimą?

Saliamonų Jurbarkas laukė dujų atėjimo į miestą, dabar jos per brangios, Kaunas 700 tūkst. eurų primokėdavo kasmet už šildymą, pereinama prie biokuro, kažkas panašaus atsitiks manau su Radviliškio katastrofa.

635 294 litų  gavo Jurbarko savivaldybė, iš jų 63 529 litų savo pinigų skyrė Imsrės upės ekologiniam sutvarkymui, kai tuos pinigėlius galėjo panaudoti Smalininkų specialiosios mokyklos išsaugojimui, Stakių bibliotekai sutvarkyti. Bet geriau ten darbuotojai sėdės lede, negu nepasididžiuos prieš alaus atvykusius atsigerti germanus.

Apie 300 tūkst. litų Kartupėnų piliakalnio sutvarkymui, kai Mikytuose – Skuodo raj. didesniam piliakalniui skirta 78 850 litų.

Bedarbystė Jurbarko rajone viena klaikiausių šalyje, bet šluotikių pašalpų gavėjams gal nepritrūks.

Paskynuose atokvėpiui po liepomis skirta 24 399 litų, Viešvilėje apleisto pastato likvidavimui 162 828 Lt.

Ir pabaigai. Kiek kilometrų iki Rumunijos, ir kiek degalų reiktų užsipilti? Ar iš algos sugebėtumėte tai padaryti?

Total
98
Dalinasi
Related Posts