Darbo partijos išlydėtuvių akordai

Beveik galima sakyti kad iš  Lietuvos politinio žemėlapio išnyko 111dienų gerovės projektas ir jaunimo, pensininkų draugelių šutvė.

Susinaikino pati savo juodąja buhalterija, draugelių protegavimu,   Viktoriuko ironija oponentams.  Pasitraukė absoliučiai nesiorientavusi erdvėje  Pitrėnienė,  Baltraitienė, Graužinienė, užsnūdo ir  Mazuronio barzdikė.

S iūlė 1veikėjas kurti portalą, ieškoti rėmėjų, šlovinti ši darinį, parems  Mazuronis, tačiau po paskutinio fiasko per rinkimus, kaip rusai sako- ,,praėjo meilė ir nuvyto pomidorai”.

3 miestuose dar Darbo partija kažkiek diriguoja paradui- tai Plungė, Tauragė, Jurbarkas.Jeigu pirmi du dar kruta, rodo verslumo, darbo vietų kūrimo norą- Jurbarkas paniro į transo būseną visiškai.

Čia prioritetas dirti kailį babiznikams, kam šie nesijungia prie nuotekų sistemos Skirsnemunėje, nes  ES skyrė milijonus ir dabar patiriami nuostoliai, būtina prisiteisti delspinigius.

Tai dalis žmonių iš paskutiniųjų vedėsi kanalizaciją, kada išsižergęs savivaldybės administracijos direktorius aiškino apie individualų įmokumo patikrinimą, grasino aplinkos apsaugos agentūros vadovas baudomis.

Kas visai neturi šulinio, hidroforo kvietimai į namus nepasiekti, jie išskirtiniai, visi kiti pinigus semiasi iš senkančio  Nemuno kogero.

Ž inomos darbo sąlygos čia pas privatininkų, autobusų stotis primena  Stalingradą po šturmo, toks didysis sporto kuratorius mala beleką ir kur jo bent 1straipsnis sporto metodikos tematika?

Kad darbo partija yra impotentai parodė berniuko nužudymas  Kėdainiuose ir kokia buvo policijos, vaiko teisių tarnybos erekcija o nereakcija.

Nyksta mulkių projektai, yra ir liberalai, 2023kokiais prognozuoju Lietuvoje 2partijų valdymą tik.

Total
2
Dalinasi
Related Posts