Jiems rangas leidžia savivaliauti?

Lietuvos policija visada bus pajuokos objektu, kol ten plušės rimtų psichologinių testavimų nepraėję personažai.

Ypač paskutiniu metu ne iš puikios pusės afišuojasi nustekento Jurbarko miesto sargai.Tai neseniai prisikabino prie žmogelio, kam pastatė mašiną ant ženklinimo, tačiau pastarasis nesileido žeminamu ir laimėjo bylą teisme, tai prieš daug metų kaip obuolį daužė tokį vairuotoją iš kaimo.

O vykstant muštynėms Boulinge patys gūžščioja pečiais kaip mušeikas sutvarkyti.

Neseniai ir aš nuskalpuotas kelių erelių, nes matot perėjau namu gatvę kaip koks budistas turbūt neleistinai šviesai degant, tačiau kam pasakiau tik nusijuokė, nes buvau šaukiamas dar einant pro prekybos centrą ir krūptelėjau, maniau liudininku kviečiasi kokio nusikaltimo.

Kieno problema, kad dažnai genda 3 švieselės prie stoties, kaip žmogui pereiti gatvę užstrigus šviesoforui?

Gatvių būklė mieste klaiki, kaip po karo….

Dabar gegužės 12d Kauno apygardos teismas skelbs nuosprendį asmenims, kurie padėjo nusipirkti vairavimo egzaminus,,Regitroje”.Tarp įtariamųjų tūlai- Rimvydas Zymonas,Edgaras Brazaitis.

Galimai 1vairuotojas sumokėjo kyšį 58eurus, nes vežė didesnį dujų balionų skaičių negu galima.

Per 1patrulį tarpininkavo per vairavimo egzaminus, gaus dabar patys gerokai sumokėti nuobaudas, o ir munduras apdirbtas pilnai.

Kada 15eurų nuobaudą siūliau sumokėti vietoje su čekiu, atsisakiau maisto pirkti, kad tik ponai neareštuotų jau traktuota vos nekyšiu- ir tik geriau pervesti per bankinę sistemą, nes šiems reikia ir pasipinigauti.

Puolant viešai dėl galimos vaikų pedofilijos Viešvilęės vaikų namų direktorių Liaudaitį irgi fb sukritikavau  Jurbarko policijos tyrimų mastus, gaviau velnių nuo komisaro sesers.

Nes policija kaip prezidentė yra terra incognito, tabula rasa, tik, kad giminaitis dėl metalų pardavimo irgi buvo savo laiku plikinamas bankėmis ta tai nieko, jie šventieji buvo ir bus…

Total
48
Dalinasi
Related Posts