Berlyne sulaikytas įtariamasis paleistas į laisvę

„Reuters“ praneša, kad pirmadienio vakare sulaikytas pakistanietis, kuris, kaip buvo įtariama, vairavo sunkvežimį, įsirėžusį į kalėdinę mugę Berlyne, yra paleistas, nes policijai neužteko įrodymų apkaltinti jį dėl šios atakos.

„Įtariamasis paleistas federalinio prokuroro nurodymu“, – teigiama Vokietijos pareigūnų pranešime, kurį cituoja BBC.

23 metų pakistanietis prieglobsčio prašytojas, įvardytas kaip Navedas B., buvo sulaikytas pirmadienį vakare parke, esančiame už maždaug 2 kilometrų nuo incidento vietos.

Vokietijos policijos pareigūnai anksčiau teigė, kad suimtas įtariamasis pakistanietis yra ne tas vyras, kuris įvykdė ataką ir tikrasis įtariamasis vis dar gali būti laisvėje ir yra labai pavojingas bei ginkluotas. Tokią informaciją paskelbė Vokietijos žiniasklaidos portalas welt.de. Berlyno policijos viršininkas patvirtino, kad nėra tikras, ar suimtasis asmuo tikrai buvo ataką įvykdžiusio sunkvežimio vairuotojas, skelbia „Guardian“. Pasak Berlyno policijos vadovo Klauso Kanto, kurį cituoja naujienų agentūra „The Associated Press“, tikrasis piktadarys, nukreipęs vilkiką į žmonių minią per kalėdinę mugę, dar gali būti laisvas.

Total
0
Dalinasi
Related Posts