Teroristinis išpuolis Jungtinėje Karalystėje

Trečiadienio popietę prie Jungtinės Karalystės parlamento Bendruomenių rūmų pastato pasigirdo šūviai. „The Independent“ skelbia, kad pašauti arba nušauti du asmenys, tarp jų – policijos pareigūnas. Užpuolikas nukautas.

 

Pranešama, kad automobiliu pervažiuoti mažiausiai 12 žmonių. Skelbiama, kad policija nušovė įtariamą užpuoliką. Šaudė policija, kuri taikėsi į užpuoliką. Liudininkų teigimu, pastarasis su savimi turėjo peilį. Manoma, kad vyras bandė patekti į Bendruomenių rūmų teritoriją.

Kito liudininko teigimu, mašina suvažinėjo „kelis žmones“ ant Vestminsterio tilto. „Reuters“ fotografas matė ant tilto gulinčius mažiausiai du žmones, kurie smarkiai kraujavo. Nepatikrintais duomenimis, užpuolikų galėjo būti du – vienas švaistėsi peiliu, kitas automobiliu traiškė žmones. Bendruomenių rūmų buvo iškart uždaryti, o deputatams įsakyta laukti posėdžių salėje.

BBC skelbia: Policininkas buvo subadytas. Netrukus Bendruomenių rūmų pirmininkas Johnas Bercow pranešė, kad policininkas buvo subadytas parlamento pastato viduje. Politikai ir žurnalistai tviteryje skelbė apie triukšmą, galbūt sprogimus. Skelbiama, kad žurnalistams irgi neleidžiama išeiti iš jiems skirtų patalpų Bendruomenių rūmuose.

„Šauta į du vyrus. Vienas, itariamas užpuolikas atrodė, lyg būtų nukautas. Antrasis, policijos pareigūnas, buvo sužeistas, bet judėjo“, – teigė vienas „The Independent“ redaktorių Robas Merrickas. Įvykiai – pačiame Londono centre. Žmonės skuba padėti sužeistiesiems, kurių – „keliolika“. Aplink – daugybė policijos specialiųjų pajėgų narių.


Total
0
Dalinasi
Related Posts