Baimės akys nevisada pasako, kad ,,norisi kaku”

– Vilke, vilke, kodėl tavo akys tokios didelės?

–  Kąą? Nematai ,,kaku” darau.

Tas pats pasakytina apie Lietuvos politikus, prakišusius rinkimus. Jurbarke toks sporto kuratorius baigs juokinti publiką. Galės tik diplomus sportininkams įteikinėti, nes daugiau kaip tai šitoje srityje įdirbio nematyti. Varna sūrio taip nestveria, kaip ponas mero dešinioji ranka griebė skaityti straipsnį iš vieno laikraščio. Beje, kuriame darbavosi, ir Darbo partijos kuratoriaus sporto nepeikia.

Bus laikas ners vėl kur pas valstiečius – ne pirmas kartas. Pasišildyta Liberalų gretose, dabar tikisi 111-os dienų gerovės įgyvendinimo. Bet Lietuvoje politikai sangulauti įpratę. Vienas Jurbarko sąjūdietis kaip nėrė savo laiku į Naująją Sąjungą, net kudlos surūko, o jo dukra aktyviai puolė R. Paksą. Nu ko tik dėl bendro įvaizdžio nepadarysi.

Man Lietuvos politikai neverti pagarbos. Mėšlu daržą užtręši – dar derlių gauni, o kokia nauda iš susiperdusių aferistų.

Pamenat, kaip Nemira Pumprickaitė pasakė vienai žurnalistei?: – “Ko stovi čia šūdo atsikandusiu veidu?”

Tai tokią reakciją matau ištratintame liberalų ir konservatorių Jurbarke. Pamato jaunimas mane – grioviais eina. Nes pirmasis prabilau, kad bijo “subines” pajudinti, telktis, sportuoti, siekti profesionalesnio požiūrio į sportą.

Politikai ir griežia dantį, juk Jurbarką reketininku pavadinau. Devynaukštyje senukai šąla su “fufaikomis”, bet milijonus geriau mesti vandentvarkoms, parkams, kur jau nebus tuoj kam juose sėdėti.

Antrojo pasaulinio karo metu šeimos kentėjo nuo fašizmo negandų, kas  trečia šeima Lietuvoje praranda vaikus dėl priverstinės emigracijos dėl suverenios šalies politikierių sprendimų.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts