Jurbarke greitai bus apmokestinamas apatinis trikotažas?

Lazdijai, Radviliškis,Jurbarkas- 3 pseudo ir bedarbių miestai ir nieko nedarantys,kad žmonėms būtų gera gyventi, turėtų įplaukų, verslumo.Jurbarke valdžia žmones tuoj paliks po kelnaitėmis, nes tik pajuto,kad vargšeliai bunto nedaro melžia pasipinigaudami iki apsiperdimo…

2012m.pradėjo  Jurbarko liberalai  sukti pasipinigavimo projektą, pavadinimu-  liksite po plavkutėm. Nes šitame mieste pirma daroma,tik poto dėl bendro fono susitinkama su žmonėmis.Absoliučiai neaplankytas nei 1žmogus, nepasiteirauta kokios jo pajamos, galimybės, 2014 atvažiavo po gramiuku dėl tonuso pakėlimo ir pradėjo postringauti dėl nuotekų prisijungimo.Išrausė pakeles,privertė gruzo, nereik nei sutvarkyti,nei žolike užsėti

Skirsnemunės elitinei bendruomenei netiko seniūnas Vladas Vainauskis, tai metė visas pajėgas jį mesti laukan, kad galėtų patys diriguoti eismui, nes čia tik keli žmonės yra sprendžiamoji teisė- visi kiti netos kastos.

Normaliame mieste kaip Kaunas,Kupiškis, Šilalė nebijoma aplankyti žmones, rasti tinkamą sprendimą.Jurbarko klerkiukai kaip išprotėję vaikšto po pievas, griovius tikrindami, ko matyt nepaliko? Kalbos, kad čia dar galioja privatinė nuosavybė yra bezdalo gūsis.

2016 kas Skirsnemunėje neprisijungs prie nuotekų sistemos, sankcijos iki kalėjimo kogero.Paradoksas,kad kas vandentiekio neturi tie neliečiami,šaukimai į aplinkos apsaugos agentūrą neįteikti, tik užjuto, kad liokajai turi vandentiekius- paliksim gyvent su duonos plutike.Nes Jurbarke ir pašalpų atidirbimo laikas kitoks negu tarkim Šiaulių, ir inžinerinio tinklo tarifas Telšiuose vienoks,pas ponų Jurbarke- kitoks.Nuvykus į vandenis 1žmogelis pasakė, kad pats viską pasijungiau, kam man mokėti už projektą?

— Hmmm,piirst, vis tiek reikia 60eurų, pabraižysiu.Žinoma,kai aukšti pareigūnai vasarom automobiliu laksto po Rumuniją tai kas tie 60eurų jiems, 2kartai su meilužėmis gumytėms nusipirkti.

Jurbarkas atviru reketu seniai užsitraukė žmonių šlykštumą.Viskas padaryta ant juoko, apsunkinti, nuvilti,supykinti..

Gaisrinė nukelta į miesto pakraštį nereik durniukų atsiklausti- patys gesinkitės namus, ligoninė jau kogero netoli ir Tauragės rajonas bus.-14000gyventojų.2talonai dantims parai.–, policija prijungta prie Marijampolės,užpuolimo atveju kol sujungs dar su Klaipėda spėsi galus atiduoti…

Bet svarbiausia- balti rūmai ir neveikiančios vaizdo kameros ir juokingi perspėjimai,kad jos kažką stebi.Gali savivaldybės autobusų aikštelėje gerti, rūkyti, užsiimti seksu- policija trasoje- nuobaudų nebus.

Ko ar imsis Jurbarko archimedai? Rinkimai- nebetoli…

Total
2
Dalinasi
Related Posts