Kas stovi už 15min portalo?

Kas dievina užsienio valdomus portalus kaip – DELFI, 15MIN – turi suvokti esminį niuansą, kad kas moka pinigus – tam ir orkestras užsakomas. 

              Šie portalai nieko neturi bendro su tiriamąja žiniasklaida, jeigu dar turite noro, laiko pagvildenti kokybišką spaudą, siūlome skaityti Drižių, Gorienę,visa kita nupirkta, segmentuota, selektyvu.

                     Kalbama, jog žiniasklaida turi būti šališka, neužimti jokios pozicijos- 15 min šis postulatas neegzistuoja.

                  Skatinama susiskaldymas, rusofobija, nesantaika, griauti sovietinius paminklus, skulptūras- kai imperatyvistiniai lozungai yra savivaldybės kompetencijoje.

                   Kaip baisu Lazdynų poliklinikoje, seneliai dvasinami, prirakinami, kelia muiline filmuotus video,kur neaišku kas vyksta, grubiai kišamasi į privatų žmogaus gyvenimą, nutekinami duomenys, sveikatos stovis.

               Tūlas futbolistas Celencevičius savo klapčiukams nepaaiškina, kad egzistuoja 2 pusės išklausymas, o tokius profesorius kaip  Urbonas sugėdinti,.nes nežino net kur vyks 2023m. pasaulio krepšinio čempionatas, o laikomas ekspertu?

                 Artima senolė ten gulėjo, poto perkėlė į slaugą, kodėl tarkuojama ši poliklinika, neapklausiami ten senolius lankantys giminaičiai, kaip maitina, rūpinasi, kam naudinga tokia purvo dozė, kas sumokėjo šiam portaliukui?

Total
0
Dalinasi
Related Posts