Radviliškio konservatoriai bando nuskausminti “Radviliškio kraštas” savaitraštį?

Po rinkimų nuvijus nuo aferų sandorio konservatorius šiems nieko nebeliko, kaip tik pasitelkus nupezusį muzikantą- kolūkių griovėją ir karjeristą anūkėlį, pamintą po žmonos Austėjos padu- Gabrieliuką ir toliau užsiimti sąmokslų kūrimu, rusofobinėmis idėjomis.
Ramūnas Karbauskis yra agentas, tarnauja Kremliui, kurpiamos visokios specialios šikamojo popieriaus pažymos, kad tik diskredituoti oponentus.
Gal 3universitetų šalyje ir nebus atėmus iš Gabrieliuko premjero postą?
Ši partija, kurios visi žestai ir sprendimai niekaip nesulaukia nei teisinio, nei etinio verdikto, dabar po teismus tąso leidėją Gediminą Lipnevičių. Esą dėl nepažymėtos aiškios politinės reklamos…
Kaltas Gaidžiūnas, nes užstojo žmones dėl “Gairelita” nežabojamo cinizmo, jam rūpi Baisiogalos ambulatorijos reikalai ir paslaugų kokybė.
Tik reikia sveikinti šitokį aktyvistą, kuris rūpinasi krepšininkais, jo dėka kaip iškilo Baisiogalos krepšinis, 2015m.laimėjo Mažųjų miestelių krepšinio lygą.
Pasigėrėjimo vertas buvusio baseino vietoje išdygęs naujas, patogus sporto kompleksas, kuris sutraukia sirgalius, atletus iš visos Lietuvos?
Ką sugeba pritraukti konservatoriai?Idiotus, menkystas, lojikus- nevykėlius, moralinius liumpenus kaip Ramanauskas- Greitai, Užkalnis.Didysis ekspertas Jakilaitis pats vyko po butus ir užsiminėjo agitacija, kas iš principo nepriimtina žurnalistui, jis privalo būti šališkas ir neutralus.
,,Tauragės žinios” deklaruoja profesionalumą, tik kad nežino kaip rašyti- prioritetas, ar kaip jų- proritetas? Redaktorius tūlas Tomas Raulinavičius pats yra konservatorius ir nuo kada jis gali pats darbuotis spaudos medijoje? Nes ir LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius yra konstatavęs, kad žurnalisto partiškumas yra ydingas, netoleruotinas reiškinys.
Man kartą facebook paskyroje atrašė TS- LKD atstovė, kad partija, tai jokia mada nėra darbo birža, galioja savanoriškumo, krikščioniškumo postulatai.
Tačiau kaip tik tuo metu buvusi kandidatė į Klaipėdos merus Agnė Bilotaitė padėjėju įdarbina politologą Sinicą.Tačiau vos tik šis sukritikavo ,,šventojo majestoto”gaują- neteko darbo.
O kam atstovauja,,Radviliškio naujienos”?Kokia veikla užsiima su koncertais Juozapaitis? Politinio niuanso jo gastrolėse neitų įžvelgti?
Nemokama reklama visada yra gerai ir veiksminga.Konservatoriai patys to nežinodami populiarina,,Radviliškio kraštą”.Per skysti kiaušiniai yra likviduoti šitą drąsų, orginalų savaitraštį.
Kitų rajonų spauda grynai valdžiai sulindusi į pasturgalį, nes bijo netekti finansavimo, o patys per buki užsiimti rinkodaros plėtra.Šiuo nepriklausomumo, nepataikavimo keliu dar eina ,,Valsčius”,”Šilalės artojas”,”Vesti Šalči”,”Šilo karčemos laikraštis”.
Suburkite Radviliškio mere Čepanoni naują leidinį- ,,Radviliškis be Lipnevičiaus- miestas su ateitimi.Leidėjas- vicemeras Augulis, vyr.redaktorius pilvotas, pašepęs, ligonis su cinizmo dovana ir Delfio guru- DUONPELNĖLIS- Užkalnis, finansininkas ,,pradedam laidą greitoju būdu”, girtas kaip kumelys buvau įkalintas elektros skydinėje, dar įbrėžiau į ranką “RESPUBLIKA” fotografui- moderatorius, liokajus Audrius Siaurusevičius.

Nuotrauka lrytas.lt

Total
2
Dalinasi
Related Posts