Alfas Ivanauskas: „Nemėgstu kelionėse patirti streso“

„Jeigu mane sumautumėte arba padalintumėte į keletą dalių, tai didžioji mano dalis susidėtų iš kelionių, kita dalis iš maisto ir likusi dalis iš sekso“, – štai tokia nata „Kvepia Kelionėm“ renginį pradėjo „Virtuvės Mitų Griovėjų“ vadovas Alfas Ivanauskas.

Alfas Ivanauskas prisipažino, kad pusę metų laiko jis būna užsienyje, o kelionės jam labiausiai asocijuojasi su žodžiu „gyvenimas“.

Tačiau Alfo Ivanausko kelionės dažniausiai būna apipintos prabangiais viešbučiais ir restoranais, apie kuriuos jis rašo ir kuria laidas.

„Ne Lietuvoje per metus praleidžiu 180 dienų. Galima sakyti, jog kas antrą dieną aš keliauju. Pirmiausiai ką aš padarau, tai išsirenku viešbutį. Nes viena iš mano svajonių ir tikslų yra turėti VMG viešbutį. Ne paslaptis, kad jis labai greitai atsidarys, – pareiškė Alfas Ivanauskas. – Mano tikslas yra, kad tas viešbutis būtų ypatingas ir kitoks. Man pirmiausiai reikia žinoti ir pamatyti viso pasaulio geriausius, įdomiausius bei eksliuzyviausius viešbučius tam, kad galėčiau po to savo padaryti patį pačiausią.“

Tačiau ne visos kulinarijos eksperto kelionės būna suplanuotos iki detalių. Alfas Ivanauskas mėgsta palikti vietos ir spontaniškiems sprendimams.

„Tai pirmiausiai viskas prasideda nuo viešbučio, nes man iš tiesų svarbu kur gyvenu. Kitas dalykas yra maitinimo įstaiga. Ar tai gatvės maistas, ar tai „Michelin“ restoranas. Tai irgi dažniausiai būna mano plane. Bet vienas keliones aš planuoju labai nuosekliai, o kitose tiesiog nusiperku lėktuvo bilietą ir nesusidedu konkretaus grafiko, – pasakojo VMG vadovas. – Kitas dalykas – kelionėse aš labai nemėgstu patirti streso. Apskritai stresinių situacijų vengiu.“

Alfas Ivanauskas taip pat „Kvepia Kelionėm“ renginyje papasakojo apie atostogų maistą, japonų saldainius, užsieniečiams labiausiai patinkančius lietuviškus patiekalus, keisčiausius pasaulio tualetus bei kitas kelionių istorijas.
Total
0
Dalinasi
Related Posts