Kvepia Istorijom: 88 šalis aplankęs Vytautas Mikaitis keliauja kartu su mama

Nuo 12 metų keliaujantis, 287 kartus su lėktuvu skridęs ir 88 pasaulio valstybes aplankęs Vytautas Mikaitis savo kelionių partnerius renkasi labai atidžiai. Keliauja tik su tais, kuriuos pažįsta geriausiai bei žino, kad poreikiai kelionėse neišsiskirs.

Būtent todėl jo kelionių partneriais dažnai tampa šeimos nariai – mama ir brolis. Su juo 31-erių kėdainietis yra aplankęs net tokią turistams sunkiai pasiekiamą valstybę kaip komunistinė Šiaurės Korėją.

Ne daug žmonių keliauja kartu su savo mama, tačiau Vytautas su ja net yra išmaišęs centrinę Ameriką, JAV, Naująją Zelandiją, Australiją, Tunisą bei kitas šalis.

„Šeima yra didžiausias motyvatorius keliauti. Aš, pavyzdžiui, trečioje klasėje brolio dėka žinojau visas valstybes ir sostines, kadangi jam tai labai patiko. Man visada patiko ir mamos požiūris, kuri visada mane skatindavo keliauti“, – apie dar vaikystėje įgytą maniją kelionėms kalbėjo keliautojas.

Paklaustas, kodėl iki šiol į keliones leidžiasi su mama, Vytautas neslepia:

„Ji tiesiog „prisiprašo“. Pasakau, kur važiuosiu. Tai ji gražia forma prisiprašo keliauti kartu. Paskutiniu metu ji tikrai daug kur kartu važinėja. Ji nėra tas žmogus, kuris planuotų keliones. Dažniausiai jos būna spontaniškos.“

Kviečiame žiūrėti „Kvepia Kelionėm“ komandos interviu su Vytautu.

Filmavo/montavo: Baltas Media
Kalbino: Monika Petravičiūtė
Total
0
Dalinasi
Susijusios publikacijos