Liudas Dapkus: Kelionės – tai pasaulio ragavimas

Liudas Dapkus verčia naują puslapį savo gyvenime. Iki šiol keliavęs ir tyrinėjęs pasaulį pats sau, nuo šiol žinomas žurnalistas dalinsis savo patirtimi bei pasakojimais su kitais.

Virš 60 šalių išmaišęs, ir daugelį jų net po kelis kartus, Liudas Dapkus nusprendė, kad yra per daug savanaudiška visą tai laikyti savyje. Todėl apsisprendė tapti „Travel Planet“ kelionių vadovu.

„Kai važiuoji į šalį antrą ar trečią kartą, gali daug papasakoti ir kalbėti ne tik apie objektus, bet būtent apie tas patirtis ar apie šiokią tokią kitą prasmę. Tokias keliones paprastai renkasi žmonės, kuriems norisi ne tik įspūdžių, bet ir patirčių, pažinčių, pokalbių. Aš manau, kad tai galiu jiems duoti“, – su „Kvepia Kelionėm kalbėjo Liudas Dapkus.

Ketvirtį amžiaus žurnalistikoje praleidęs Liudas Dapkus savo gyvenime turėjo įvairiausių kelionių – nuo poilsinių ar darbinių iki ekspedicijų į karo zonas. Jo krepšelyje yra tokios šalys kaip Indonezija, Šri Lanka, Gvatemala, Meksika, Tailandas, JAV, Australija, Fidžis, Pietų Afrikos Respublika, Kosta Rika, Venesuela bei daugelis kitų.

Projektui „Kvepia Kelionėm“ žurnalistas papasakojo apie sutiktus Naujuosius metus Indonezijoje, kelionių dvasią, patirtį karo nustekentose šalyse, pasiūlymą keliauti po JAV bei kelionių kvapus.
Total
0
Dalinasi
Related Posts