Verslininkas pastatė “Pasakų Mokyklą” ir taip įgyvendino savo žmonos Svajonę!

Čia tavo Lietuva
Čia tavo Lietuva

Pasakišką Mokyklą pastatė verslininkas Joškar-Ola mieste! Taip, jums nepasirodė. Tai ne turtingo pareigūno namas, ir ne mero rezidencija, o įprasta mokykla vaikams. Ją pastatė verslininkas Sergejus Mamajev. Taip jis realizavo savo žmonos, mokytojos, pavargusios nuo valdininkų pažadų sutvarkyti valstybei nuosavybės teise priklausančius pastatus. “Paprastas stebuklas” – savivaldybės biudžetinė švietimo įstaiga “vidurinė mokykla Nr. 5 Joškar-Ola mieste”, Marių Respublikoje (Rusijos Federacija). Mokykla buvo įkurta 1998 metais, ir dirba 15 metų.

( spauskite ant foto ir žiūrėkite jas visu dydžiu)

Verslininkas pastate mokykla 12
Pasakiška mokykla
Verslininkas pastate mokykla 2
“Pasakų mokyklos” vaizdas iš toliau
Verslininkas pastate mokykla 7
Pasakų bokštai
Verslininkas pastate mokykla 3
Pasakų laiptai

 

Mokykloje labai daug dėmesio skiriama vaikų fiziniam vystymuisi ir psichinei sveikatai išsaugoti. Mokykloje yra ir psichologinės sveikatos centras. Mokytojai, vaikai ir tėvai – partneriai. Ir ne tik žodžiais, bet darbais. Kolektyviniai kūrybiniai užsiėmimai ir šventės vyksta tik kartu su tėvais.

Mūsų galva, kad nėra ką lyginti … Mokyklos pastatas buvo pastatytas rekonstravus senąjį mokyklos pastatą. Reikia paminėti, kad tokių tipinių pastatų labai daug ir Lietuvoje nuo tų laikų, kai skandalingas Tarybų Sąjungos vadovas Chruščiovas mus “sukišo” į mažus butus ir tipinius pastatus, neatitinkančius žmogaus davsinių ir energetinių vystymosi poreikių ( spauskite ant foto ir žiūrėkite jas visu dydžiu)

Verslininkas pastate mokykla 13
Vaizdas iš kiemo pusės
Verslininkas pastate mokykla 5
Mokykla pakilo iš seno tipinio pastato
Verslininkas pastate mokykla 4
Kokyklos statybos momentas
Verslininkas pastate mokykla 15
Vartai į “pasakų mokyklą”

 

Mokykla įsikūrė unikalios architektūros pastate, primenančiame pilį. Pagal statusą – mokykla valstybinė. Žemė ir pastatai – privatūs ir priklauso savivaldybės Patikėtinių Tarybos pirmininkui Sergej Michailovič Mamayev. Mokyklos direktorė – Tatjana Mamajev. Taigi, verslininkas įkūnijo savo žmonos, mokytojos seną svajonę.

Verslininkas pastate mokykla 9
Veikia daugybė saviraiškos ir dvasinio ugdymo būrelių
Verslininkas pastate mokykla 10
Ypatingas dėmesys skiriamas vaikų fiziniam lavinimui
Verslininkas pastate mokykla 8
Mokykla įrengta pagal paskutinį technikos žodį
Verslininkas pastate mokykla 11
Labai populiarus jojimo būrelis.

 

O ar Lietuvoje atsiras nors vienas verslininkas, kuris pastatys panašią “Pasakų Mokyklą”, kurioje mūsų vaikai galėtų tobulėti nemokamai ir visapusiškai ?

O ką galvoja skaitytojai?

Parašykite savo nuomonę komentaruose ir pasidalinkite su kitais. Laimės linkim Jums!

Total
5
Dalinasi
Related Posts