ES byra: Olandija jau ruošia NEXIT – referendumą dėl išstojimo iš ES, ir inicijuoja politinį ir ekonominį bendradarbiavimą su Rusija

Čia tavo Lietuva
Čia tavo Lietuva

„Referendumas, panašaus į Brexit, jau ruošiamas Nyderlanduose“, pareiškė Geertas Wildersas, Olandijos „Laisvės partijos“ šiuo metu pirmininkaujančios Olandijos referendumams, vadovas.

“Mūsų šalies gerovė priklauso nuo mūsų nepriklausomybės ir galimybių patiems priimti sprendimus. Pastarųjų mėnesių įvykiai parodė, kad mes turime kaip įmanoma greičiau išspręsti referendumo dėl narystės ES klausimą. Briuselis negali mums diktuoti, su kuo mes norime turėti tiek ekonominius, tiek politinius santykius. Santykių su Rusija atstatymas yra mūsų prioritetinė ir svarbiausia kryptis, kuri visada buvo Nyderlandų, kaip tradicinės prekybinės šalies, pagrindas. Daugelį amžių mūsų valstybių bendradarbiavimo pranašumu buvo mūsų šalių pagrindinė kryptis: dvišalis prekybinis bendradarbiavimas, nepaisant jokių išorinių konfliktų. Ir šiandien anti-sankcijų prieš Rusiją inicijavimas yra būtina sąlyga mums turėti saugią ateitį “, pabrėžė politikas.

Nexit-olandijos-referendumas-del-isstojimo-is-es 2“Briuselis priima diktatoriškus sprendimus, atitinkančius tik ES valdžios interesus, ir visiškai negirdi žmonių nuomonių, o Europos Sąjunga yra ekspansionistės politikos monstras, užgrobiantis kitų priklausomų šalių teritorijas, ir vagiantis mūsų socialinę sistema, nacionalinį tapatumą ir demokratiją. Bet kuris mūsų sprendimas įgaus tikrą teisinį statusą tik atsiskyrus nuo ES. Ekonomiškai mes tapsime stipresni tik dėka prekybinio ir politinio bendravimo su Rusija”, pridūrė Geertas Wildersas.

Prieš kelis mėnesius, 2016 balandžio mėnesį Nyderlanduose vyko referendumas, inicijuotas Olandijos Laisvės partijos dėl Ukrainos asociacijos su ES sutarties ratifikavimo. Jo metu šalies gyventojų dauguma pasisakė prieš asociacijos sutarties su Ukraina ratifikaciją.

Skaitytojams priminsime, kad su Geertu Wildersu buvo bandoma susidoroti teisminiu būdu už tai, kad neva kurstė rasinę neapykantą. Jis pavadino islamą fašistiniu tikėjimu, o Koraną palygino su Vokietijos nacių lyderio Adolfo Hitlerio knyga “Mano kova” (Mein Kampf).

frexit
Kas sekantis? Prancūzija – FREXIT?
Kuri valstybė sekanti? Prancūzija? O Lietuva? LIEXIT?
Total
170
Dalinasi
Related Posts