Trubadūrai ir jų bosai

Nei vienoje Europos valstybėje žiniasklaida taip neplauna valdžiai pasturgalio kaip Lietuvoje. Tiesiog koktu stebėti tokias personas kaip Tomas Dapkus, Indrė Makaraitytė, Rita Miliūtė, Arkadijus Vinokuras.

Dainius Radzevičius ar jų bijo, ar bijo netekti posto? Faktas, kaip blynas – bijoma pasakytį į akis, kad spauda turi būti šališka, be politinių aspiracijų, angažuotumo. Deja deja…

Tik Aurimas Drižius ir Giedrė Gorienė nebijo stoti į kovą su korupcija, politine mafija, teismų klanu, saugumo torpedomis. Ten trinasi buvęs kursiokas, kuris nei facebooko neturi, niekur nesiviešina, nes bijo matyti akistatas su tauta. Primins, kad Rolandą Paksą tardyti negražu, kai tavo tėvelis Darbo partijoje tūnojo. Gal ir dabar tūno?

Jau šie rinkimai atvirai parodo, kad politika vardan pinigų, postų tapo pornografija. Šitoks nemirtingas konservatorius Vidmantas Žeimelis nėrė pas klasinį priešą – Darbo partiją. Tai šventas tu, abrozdėli, kuo tikėti, kas neparsidavęs tada?

Valdas Vasiliauskas užstodavo 34-erių metų Tomą Dapkų, o šis jo kolegą Remigijų Žemaitaitį studijoje atvirai lazdavojo. Kiek tau sumoka didysis štangiste, gal išsibandyk jėgas regbyje?

Total
8
Dalinasi
Related Posts