Politinių pitbulių pergalė

Kągi išgirdus dejuojant dėl prastos valdžios tautietį pilnai galima jam barkštelti į dantis. – Ko norėjai, tą turi, kaifuok žiūrėdamas į Bilotaitę, Gabrielių. Nes Lietuva yra smegenų nutekėjimo ir suskystėjimo rezervuaras ir tai buvo ko gero ir mano paskutiniai rinkimai gyvenime.

Tremtiniai, kaliniai, apsiplunksnavę jaunuoliai urmu lindo balsuoti pamiršdami, kad šitų gražuolių dėka Lietuva neteko pramonės, suvereniteto, leista užsienio bankams pelnytis, tikiuosi prakalbs Antonovas ir Baranauskas dėl nuvaryto “Snoras” banko reikalų, nesišildys turtuose Radviliškio karalius.

Kaip galėjo daugumą gauti “Tvarka ir teisingumas” jeigu žiniasklaidai iš karto duodamas įsakymas pulti be teisės gintis. Pagurklį pastačiusi Jurga Tvaskienė viską išmano, pievas rašanti į “Lietuvos žinias”, jei tokia kieta profesionalė reikėjo savo “Panorama” savaitraštį išlaikyti, o neglaustis po svetimu sparnu.

Prisidėjo Vainausko minezingeriai, Delfi.lt viagros.

Darbo partija pati save susinaikino, nes Mazuroniui reiktų SKAITYTI DAUGIAU, DIRBTI PRIE ORATORINIO MENO. Jeigu dar gyva Meilė Kudarauskaitė tegul pasimoko.

– Yra yra yra yra, vadinasi yra yra. Tokiais pasikartojančiais kalambūrais elektorato nepritrauksi.

Už lenkus džiaugiuosi, jie savų tautiečių nepalieka skurde, bade ir nežinioje.

Liberalai nebepavojingi, kokią jie įtaką gali padaryti bendrame politiniame fone? Klaipėdoje privatizuoti.

Total
0
Dalinasi
Related Posts