Premjeras su Maltos Ordino vadovu kalbėjo apie kovą su šiuolaikine vergove

Vakar Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis vizito Vatikane metu susitiko su Maltos Ordino laikinuoju vadovu Leitenantu Fra Giacomo Dalla Torre del Tempio di Sanguinetto.

„Maltos Ordino misija Lietuvoje yra neįkainojama, nes mums labai svarbu skatinti savanorystės idėjas. Maltiečiai mūsų šalyje demonstruoja, jog padėti kitiems ir ypač gyvenantiems skurde yra kilnus ir prasmingas elgesys. Vyriausybės bendradarbiavimas su Maltos Ordinu ypatingai svarbus dar ir todėl, kad mes patys dedame dideles pastangas socialinės atskirties mažinimui įvairiomis formomis“, – sakė Vyriausybės vadovas.

Pokalbio metu atkreiptas dėmesys į tai, kad bendradarbiaujama ne tik sprendžiant socialines problemas šalies viduje, bet ir migracijos keliamus iššūkius.

Taip pat premjeras akcentavo Ukrainą ir humanitarinės pagalbos teikimą šioje šalyje. Jis pažymėjo, kad prie to aktyviai prisideda ir Lietuvos visuomenė. Maltos Ordino vadovas teigė, kad jie dirba šioje srityje teikiant tiek materialinę, tiek ir psichologinę pagalbą Ukrainos žmonėms.

Pokalbio metu daug skirta dėmesio Maltos Ordino iniciatyvai kovojant su žmonių išnaudojimu visame pasaulyje. Premjeras akcentavo, kad Lietuva yra pasirengusi prisidėti ir padėti Maltos Ordinui plėtojant šią iniciatyvą. Ministras Pirmininkas atkreipė dėmesį į tai, kad su šiuolaikinės vergovės apraiškomis kartais susiduria ir į užsienio šalis išvykstantys Lietuvos piliečiai.

Total
18
Dalinasi
Related Posts