To dar nebuvo: olimpiadoje – mama ir sūnus

Legendinė Gruzijos šaulė Nino Salukvadzė pateks į Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių istoriją ne tik dėl to, kad jai tai bus aštuntasis olimpinis startas, bet ir dėl to, kad Brazilijoje jėgas išmėgins ir jos sūnus Cotnė Mačavarianis. Mama ir sūnus tose pačiose olimpinėse žaidynėse dalyvaus pirmą kartą.

47-erių metų N. Salukvadzė taps antrąja po vokiečių ir italų kanojininkės Josefos Idem Guerrini sportininke, dalyvavusia aštuoneriose olimpiadose.

Šešiskart pasaulio bei keturiskart Europos čempionė N. Salukvadzė ir jos 18-metis sūnus Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse dalyvaus šaudymo iš 10 m atstumo pneumatiniu pistoletu bei atitinkamai šaudymo iš 25 ir 50 m atstumo pistoletu rungtyse.

Gruzijos šaulė Seulo olimpinėse žaidynėse iškovojo aukso ir sidabro, o Pekino olimpiadoje pasipuošį bronzos medaliu. Prieš ketverius metus vykusiose Londono olimpinėse žaidynėse N. Salukvadzė buvo Gruzijos rinktinės vėliavneše.

„Labai didžiuojuosi ir esu labai laiminga, kad esu čia kartu su savo sūnumi, – sakė N. Salukvadzė. – Jam – dar tik pradžia. Labiau jaudinuosi dėl jo. Šaudykloje esu trenerė ir mentorė, o olimpiniame kaimelyje – mama, net jei jis būna su kitais sportininkais, o ne su vyresniais, tokiais kaip aš”.

“Būti čia – kiekvieno sportininko svajonė, – į olimpines žaidynes atvykęs sakė C. Mačavarianis. – Esu labai laimingas, kad mano svajonė išsipildė”.

Beje, jaunasis šaulys galvoja ne tik apie varžybas. „Dar Svajoju išbandyti banglentę Kopakabanoje. Manau, kad Rio yra puiki vietelė“, – teigė Gruzijos sportininkas.

Total
0
Dalinasi
Related Posts