Esi sporto mėgėju- gauni darbą užsienyje?

Labiausiai manę nuvilianti sritis  Lietuvoje yra sportas su savo logika, pinigų dalybom, nepajudinamais monarchais. Lankiausi Kaune 1aukštojoje mokykloje, kurios plotas užima trečdalį turbūt Jurbarko,TAČIAU JEI JIE SKAITYS ŠĮ STRAIPSNĮ, ATPAŽINS APIE KĄ KALBU PATARČIAU RIMTAI IŠSIKRISTALIZUOTI AR INŽINERIJA DAUG TURI BENDRO SU SPORTU?

Nes nustebino ką veikia, už ką mokamos algos budinčiam kioske, kuris nežino nei kas yra direktorė, adresas, gūžščioja pečiais studentai?

Tokių komedijų be bilietų nesu matęs dar, tad suponuojamas klausimas kas ką veikia ir kokia nauda?

Išgirdau atsakymą, kad sportininkai yra uždari, o mėgėju esi gali siekti darbo užsienyje.

Su kokiais pinigais, protekcijomis?

1 profesorius gmaile leido suprasti esi paprastu ir nesilygink prie akademikų, nes ar treneris rastų laiko tokį mokinti mesti, sportas tik elito reikalu.

Tai taip, nėra ko diskutuoti, krepšinyje Sabonis išeis nuo sprendimų vykdymo tik su karstu, futbole sava chebra regbyje valdžios parama yra špyga taukuota, nors turime milijardierių, verslininkų, pažinčių.

Visada klaikiam lygyje bus tinklinis, rankinis, nes nebėra nei specialistų rengimo, nei noro komunikuoti, ugdyti tam atsidavusius žmones, neliko metodikos, literatūros, ką nors išsiverčia iš užsienio ir laiko dideliu nuopelnu.

Nereikia užsieniui mūsų, ieško ten darbo ir krepšininkai ir boksininkai, ypač po paskutinių atvejų su žudymais tapome persona non grata status.

Total
36
Dalinasi
Related Posts