Sporto politika nepadarius 50 gramų?

Esu švietimo, sporto specialistas. Čia mano stiprioji pusė, patirtis, silpnybės, nes juk “ne šventieji puodus lipdo”.
Negeriu daug metų. Gal be reikalo? Nes niekaip negaliu suvokti sporto programų nei regioniniame, nei šalies kontekste.
Jurbarko KKSC naujas vadovas – ponas Antanas Domeika, tačiau lengvos atletikos treneriu įsitrynė pavaduotojos palaiminimu, kadangi buvo atleistas iš darbo dėl to kad išgėręs padarė avariją. Naujas viršininkas – žinomas imtynininkas Karolis Bauža.  Jo paskyrimo lyg ir netoleruotų, tačiau pavaduotoja nieko blogo neįžvelgia.
Klausimas už 80 eurų – kaip klostysis santykiai tarp vadovo, pavaduotojo, nepageidaujamo lengvaatlečio?
Jurbarko trijuose laikraščiuose rasti straipsnį sporto metodikos klausimais apie tai kaip geriau jaunimui – nerasta. Nes ir vietiniams klerkams, turint ramųjį merą ir medalius kabinantį sporto kuratorių ant pasyvių piliečių kupros galima statyti Versalio rūmus.
Tik neaišku kas bus su futbolo stadionu, prie Vytauto Didžiojo paminklo? Kam atiteks sporto salė Ugniagesių gatvėje? Šnekama apie perleidimą galbūt visuomenės sveikatos biurui, apie kurio veiklos trūkumus spauda rašė. Bet pasikartosiu, kai Jurbarkas turi stagnuojančią valdžią, pokyčių bet kuriame valdymo segmente nebus rasta.
Radviliškyje daugiau finansininkų, negu sporto specialistų, o metodininkai visai nereikalinga kasta. Todėl kalbos apie bendrą komunikavimo galimybę yra bevertis reikalas.
Šilutėje laukiama, kol pinigai nukris iš dangaus, patiems pritraukti verslininkus, rėmėjus – Sizifo darbas, stumdomi darbai vienam nuo kito, kaimuose krepšinio lygis yra darželio kokybės ir perspektyvos,
Vilkaviškyje olimpinė ramybė su letargo prieskoniu.
Kuo rizikavo garsus disko metikas Virgilijus Alekna užsiminęs, kad pinigai sportui dalinami nevisai skaidriai?
O kas kaltas? Kodėl tyli sporto visuomenė ir nepareikalauja viešo audito LKF (Lietuvos krepšinio federacijai), LFF (Lietuvos futbolo federacijai)? Kiek gauna iš reklamos, tegul parodo dokumentacijoje? Kiek pinigų plauta per nacionalinio stadiono statybą?

Total
6
Dalinasi
Related Posts