Kodėl neįdomu atstovauti savam kraštui krepšinyje?

Savam krašte pranašu niekada nebūsi ir jei nesi chebros dalimi- ja ir nepritapsi.Tai įsitikinau 2metus bandydamas kažką pozityvaus įnešti savo krašto sportui.

1.Nematau nei spaudoje, nei facebooke žmogaus iš Jurbarko,kuris rašytų krepšinio įžvalgas, polemikas, analizes, metodiką. Mano str. Jurbarkiškis.lt svetainėje suskaidė visuomenę į antagonistines stovyklas koks čia pilietinio teatro aktorius virto analitiku, mėgėjų treneriu? Nes šiame mieste prieš ką nors darant privalu atsiklausti, pasiteisinti, kad tuo metu kai  Jūs laiką gaištate prie alučio, kompiuterių aš skaitau, stebiu,bendrauju, vykstu ir taip kaupiu patirtį.Tas jaunimėlis, kuris manę kalė komentaruose ar buvo Sireikos ASK,AKKM,,bendrauja su Eimanto Bendžiaus treneriu, Lsu, Snaiperis akademija, tiek būtų parašęs publikacijų?

2.Palaikau ryšius,buriu Kauno krašto,Anykščių,Ukmergės,Kaišiadorių krepšininkus,nes jie žino, kad yra pasitikėjimo kvota vyresniu žmogumi,kad surinkti medžiagą publikacijai užima laiko,patirties,kad jei būsiu neteisus jie nebijos stoti į akis ir tai pasakyti.

3.Jurbarkas žaidžia žaidimus vadinamus už akių kardžuvės- į akis lapinai.Man koktu stebėti savivaldybės rengiamas konferencijas, koks blogas Gediminas Eiza,nėra Jurbarke futbolo, sukritikavo valdžią, kad dėjo parašą ant brokuotos futbolo dangos,nustatė ir ekspertai, viskas-atimti leidimą žaisti,,,Vulkanas..maištininkai.Keli krepšininkiukai matę kaip lošiu nusprendė, kad daug kalbu,mažai darau ir pamiršo kieno idėja buvo dėl Rkl rinktinės steigimo, kas lankėsi pas sporto funkcionierius,tiesa pažadas,kad rašysiu str apie sportinį gyvenimą išblanko,kaip ir viskas Jurbarke, nes ir sporto centr vadovas papuolė su gramu prie vairo- neteko darbo ir rinkimai ateina- viskas užglaistoma.

4.Visada Jurbarkas pyksta, kai pasakau apie kitus rajonus,kad komanda turi praeiti atrankas, peržiūras, ydinga turėti viename asmenyje ir trenerį, vadovą, dėl vienašališkų sprendimų priėmimo.Ko mokai? Todėl Jurbarke nelabai sutiksi fanų iš kitų miestų, ką kalbėti apie kitų klubų draugiškus turnė.

5.Visada iš Kauno tarkim gausi pozityvų atsakymą,komunikavimo galimybę.

 

Total
7
Dalinasi
Related Posts