Rio 2016 atidarymo ceremonija – be futbolo legendos

Legendinis Brazilijos futbolininkas Pele dėl prastos sveikatos būklės negalės dalyvauti penktadienį vyksiančioje Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje.

„Šiuo metu fiziškai nesu pasirengęs dalyvauti olimpinių žaidynių atidaryme“, – teigiama 75-erių metų futbolo legendos pranešime. Pele pridūrė, kad nedalyvauti atidaryme buvo jo paties sprendimas.

Tarptautinė futbolo asociacijų federacija (FIFA) Pele yra išrinkusi geriausiu ХХ amžiaus futbolininku. 1999 metais Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) pripažino brazilą šimtmečio sportininku, nors jis nė karto nėra dalyvavęs olimpinėse žaidynėse.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Išgyrė mūsų krepšinį ir tautą – šie žodžiai suvirpins kiekvieno lietuvio širdį

Prieš prasidedant olimpinių žaidynių turnyrui gražūs ir pagarbūs žodžiai Lietuvos krepšininkams atskriejo iš netikėto šaltinio. „Mūsų širdys – su Lietuva“, „Kartu su JAV, Lietuvos krepšinis yra geriausias pasaulyje“, „Jie žaidžia teisingą krepšinį“ – tokiais žodžiais mūsų šalies antrosios religijos gerbėjus penktadienį pamalonino daugkartinio NCAA čempiono Djuko universiteto speciali krepšinio svetainė.