Skvernelis atsiskaitys su maištaujančiais pedagogais tapęs VRM ministru…

 Lietuvoje nėra buvę atvejo, kad teisėsauga, prokuratūra streikus, pasisakymus viešojoje erdvėje nurašytų skolon. Bet kada Lietuvoje pradedami tyrimai, štampuojamos bylos.     

Todėl dabar Navickas gali triumfuoti, laipioti per ŠMM langus – ateis momentas, bus apklaustas prokurorų, galbūt užsikirs kelias ugdymo procese???  Panašu, kad prezidento rinkimus laimės panelė Ingrida Šimonytė, o toks personažas kaip Skvernelis neliks be portfelio. Geriausiai įsisavinęs mentiškojo darbo metodiką jis  suras būdų prisikasti iki buntautojų. 

Personaliai streikams, mitingams nepritariu ir tokiais veiksmais kaulinti pinigų algoms. Buvau istoriku, dabar savęs realizuoti negaliu, tad irgi užsibarikaduoju istorijos institute ir reikalauju darbo, atsiskaitymo. Greitai mano rankelės gležnos būtų užlaužtos, uždarytas daboklėn. Navicko gvardijos atveju visi steni, garbina persidirbėlius.  Ir fb grupėse net nebandyk diskutuoti šia opia tema. Kiek kie pluša, taiso sąsiuvinius, pervargę, sumenkinti. OK… Bet kiek rasime pedagogų straipsnių, vadovėlių bendraautorių, seminarų rengimo komerciniais tikslais.Ateina į mokyklas, atvyksta mašinėlėm, atlieka mašinaliai savo funkcijas ir kas namo, kas turguje pardavinėti škurlius, kiaules šerti.  Mokytojai vengia užsiimti metodikos kūrimu ir stebiuosi, kas tai trukdo?? Tobulinti programas, standartus, atsiskaitymus. Nepaims 300mln. vyriausybė iš niekur. Viskas yra užstatyta, išparceliuota, bankrote.

Miškai išskusti kaip pensininko barzda, gamyba merdinti, kapsi delspinigiai už  ES sprendimų nevykdymą, turtuolių turto areštai negalimi, kas poto parems politines partijas, nuo krašto gynybos tikrai niekas išlaidų nenukirps.

Total
22
Dalinasi
Related Posts