Konservatoriai spręs dėl Seimo rinkimų programos

Opozicinė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) partija šeštadienį renkasi į tarybos posėdį, kuriame tvirtins rinkimų programos gaires, planuoja priimti rezoliucijas dėl padėties šalyje.

„Kartu su ekspertais skiriame didžiausią dėmesį rinkimų programai ir geriausiems ilgalaikiams sprendimams, kaip spręsti per pastaruosius ketverius metus susikaupusias problemas. Esame pasiruošę pasiūlyti Lietuvos dabartinei politikai aiškią alternatyvą – skaidrią, sąžiningą, profesionalią ir orientuotą į ilgalaikių šalies problemų sprendimą“, – pranešime spaudai teigė partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis.
Pasak G.Landsbergio, taryba šeštadienį planuoja priimti politinius dokumentus, kurie nurodys siūlomų Lietuvoje sprendimų kryptis, su kuriomis partija eis į Seimo rinkimus. Bus diskutuojama ir tvirtinamos Seimo rinkimų programos gairės, rezoliucijos dėl padėties Lietuvos švietimo sistemoje, Lietuvos gyventojų gerovės.
Opoziciniai konservatoriai yra trečia pagal dydį partija Lietuvoje su maždaug 15 tūkst. narių. Paskutiniai visuomenės nuomonės tyrimai rodo, kad už konservatorius žada balsuoti apie 10 proc. rinkėjų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts