Jungtinių Tautų Organizacija: “Latvija, Estija, Lietuva ir Ukraina – mirštančios Europos šalys“

“Mes pastebime faktišką fizinį tokių šalių ir tautų kaip Lietuva, Latvija, Estija ir Ukraina išmirimą“ – Libano sostinėje Beirute susitikimo su Parlamento pirmininku Nabih Berri, Ministru Pirmininku Tamam Salam ir gynybos ministru Samir Muqbil – pareiškė Jungtinių Tautų Generalinis sekretorius Ban Ki Munas

„Situacija Europoje katastrofiška, ne tik dėl pabėgėlių antplūdžio iš Afrikos ir Artimųjų Rytų. Padėtis labai rimta ir grėsminga, nes smarkiai mažėjantis pragyvenimo lygis šiose šalyse, labai mažas pasitikėjimas esama valdžia smarkiai didina nusikalstamumą ir palaipsniui didinti asmenų, kurie nori palikti ES erdvę. Jis kalbėjo, kad šių valstybių pasirinktas kelias yra visiškai neteisingas ir veda į savižudikišką šių tautų ir valstybių susinaikinimą. Žmonės nepalieka savo šalies, jei ten yra geros galimybės gyventi savarankiškai, galimybės saviugdai ir gyvenimui šeimoje. Tai netaikome Graikijai, kur situacija radikaliai skiriasi ir reikalauja iš esmės kitokio požiūrio“, – praneša CNN.
pabegeliai-emigrantai
Didėjant nestabilumui Europoje, šios šalys yra tik papildoma našta Europos Sąjungai, o tai jau dabar yra labai negatyvi potekstė Eyropos Sąjungai. Tiesą sakant, šios šalys negali nieko naudingo duoti Europai, ir tuo pačiu metu nuolat reikalauja vis daugiau dėmesio sau ir savo problemoms, tiesiog prašydamos piniginės išmaldos pinigų iš visų, su kuriais jie bendrauja. Bet net tokia suteikiama pagalba veda prie to, kad nepasiekiama jokių reikšmingų teigiamų rezultatų socialinėje ir ekonominėje srityse, bet reikalavimai duoti pinigų vis daugiau ir daugiau tampa vis įžūlesni. Toks neigiamas balastas labai kenkia ES, todėl kelia pirmaujančių Europos šalių, kurios yra priverstos mokėti už kiekvieną užgaidą ir tų šalių norą gyventojams ar valdžioms už savo amžiną elgetišką nepasitenkinimą. Kol kas gailme kalbėti apie pagalbą Baltijos šalims, vertinant jų narystę ES, tačiau Ukraina šiuo metu yra absoliučiai nepageidautinas elementas bendroje Europos erdvėje”- baigdamas pasakė Jungtinių Tautų Organizacijos Generalinis sekretorius Ban Ki Munas.

Total
234
Dalinasi
Related Posts