„Šimtmečio ekspreso“ keleivių „Ačiū“ žinomiems Lietuvos žmonėms ir savo artimiesiems.

Lapkričio 8 d. pradėjome skaičiuoti 100 dienų iki 2018 m. vasario 16-osios, kada minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Šimtadienio išvakarėse iš Vilniaus geležinkelio stoties pajudėjo “Šimtmečio ekspresas”. Į Klaipėdą vykusio traukinio keleiviai buvo kviečiami dalyvauti kampanijoje „Ačiū“ ir užrašyti atviruką prisidėjusiems prie Lietuvos ir kiekvieno iš mūsų kelio į sėkmę.

Prisijungę prie kampanijos keleiviai noriai dalinosi savo dėkingumu. Vieni atvirukus siuntė Prezidentui Valdui Adamkui, profesoriui Vytautui Lansbergiui, žurnalistui ir keliautojui Algimantui Čekuoliui, kiti padėkas dedikavo savo artimiesiems.

„Šimtmečio ekspresu“ vykęs istorikas Norbertas Černiauskas savąjį „Ačiū“ skyrė poetui Alfonsui Nykai-Niliūnui, drąsiai įvardindamas jį šimtmečio poetu, tapusiu kūrybiškumo ir intelektualumo etalonu ne vienai kartai.

Vienas iš kertinių Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos projektų yra atvirlaiškių kampanija „Ačiū“, kuria siekiama padėkoti visiems prisidėjusiems Lietuvos kelyje į sėkmę. Pasitikdami Šimtmetį prisiminkime, kad Lietuvos sėkmė yra mūsų visų, ir pasakykime „Ačiū“ už tai, ką turime šiandien.

Total
32
Dalinasi
Related Posts