„Samsung“ seka „Apple“ pėdomis: pradės pardavinėti atnaujintus telefonus

In this July 28, 2016, photo, a screen magnification feature of the Galaxy Note 7 is demonstrated, in New York. Samsung releases an update to its jumbo smartphone and virtual-reality headset, mostly with enhancements rather than anything revolutionary during a preview of Samsung products. (AP Photo/Richard Drew)

„Samsung“ vis dar yra lyderė išmaniųjų telefonų rinkoje, tačiau spaudimas įmonei nuolat didėja – energingi Kinijos gamintojai palaipsniui pasisavina Pietų Korėjos milžinės rinkos dalį. Su į nugarą kvėpuojančiais Kinijos gamintojais „Samsung“ konkuruos atnaujindama išmanius įrenginius. Tokią strategiją taiko ir „Apple“.

Amerikiečių bendrovė jau ne pirmus metus tiems, kurie nori sutaupyti pirkdami „iPhone“, siūlo „Apple“ gamyklose atnaujintus išmaniuosius. Amžinas jų varžovas „Samsung“ iki šiol buvo neskubėjo sekti Amerikos milžinės pavyzdžiu, bet rinkoje susidariusi padėtis greičiausiai paskatino pasinaudoti „Apple“ patirtimi.

Šiuo metu žinoma tik tai, kad korėjiečiai užsiims „Galaxy Note ir „Galaxy S“ serijų telefonų atnaujinimu, o po to juos grąžins į parduotuves su mažesne kaina, nurodydami, kad jis yra „atnaujintas“.

Kol kas neaišku, kuriose šalyse veiks ši programa ir kiek galės sutaupyti suremontuotų produktų pirkėjai.

Total
0
Dalinasi
Related Posts