SAM DIRBA KARINIO REŽIMO METODIKA

Pusmetį trunka pseudo žmonių mulkinimas, marinimas su baisiu koronu, nuo kurio žmonės pasveiksta septynmyliais žingsniais.   

Priedurniniai valstiečiai nuo 2016 jėga įvedę chuntos stovį net neabejoja savo sėkme  Seimo rinkimuose, pakeisti kompiuterių rezultatus mes jau išmokome varžantis  Adamkui-  Prunskienei.

Tranai žino, kad neduok dieve laimėjus rinkimams tam pačiam  Uspaskichuin už grotų tūps dėl genocido ir tautos naikinimo  Skvernelis,  Veryga,  Lingienė – tai masina durnelius mistinėm išmokom, kompensacijoim, kurių niekas negauna dėl serverių užliejimo registrų centre, šita šutvė nieko nepadarė gero piliečiams per savo demagoginę kadenciją.

Tai, kad  SAM  yra krašto apsaugos batalionas visi akivaizdžiai matėme psichiatrui iš motinos pieno  Verygai užsidėjus šaulio uniformą ir gaudant visus be kaukių užtinkant.

Sukurtas jumoro puslapis –  Koronastop, kur uždavus bet kokį klausimą atsakymai, kaip kompiuteriniame žaidime ar teletabyje: ribojimai, kaukės, respiratoriai, kelionės.

Idiotams nėra suvokimo paaiškinti iki kokio termino dėvėsim antsnukius ant veidų ir kodėl nuo visuomenės slepiama karantino data spalio 16, nes ne 1 šaltinis, dirbantis Seimo bezdelnyčioje apie tai paliudijo.

ormalus yra Čaplinskas, tiražuojantis pievas, kad jeigu nesergi coronu, testas neigiamas- nereiškia, kad esi nenešiotojas viruso, 1 moteriai iš 5 karto prirašė teigiamą testą, nes kaip tu gausi ES DEBILŲ IŠMOKAS UŽ SUKURPTĄ PANDEMIJĄ.

Šauniai dirba mūsų žiniasklaida- 1 leidinys rašo- 18 uzbekų atvyko, kitas- 21, trečias- 24, kur tikroji tiesa?

Pirmyn balsuoti be diskusijų- šitie naciai prigalvos tokių taisyklių, kad namie lauke superdus bus privaloma izoliacija, nes daunams padavus valdžios svertus- kas belieka?

Total
4
Dalinasi
Susijusios publikacijos