Visagalio imperatoriaus minezingeriai

Viduramžiais karaliai rūmuose turėjo linksmintojus – šokdavo, dainuodavo, taip vadinamus “minezingerius”. Dabar jie yra sulindę spaudoje, tv, radijuje.

Protu nesuvokiama, kaip LRT vadovu vistiek tūno žmogus, kuris per rinkimus klaidžiojo po skydinę girtas, ten slaptėsi nuo fotoreporterių, ar taip darytų pedagogas, zakristijonas?

Lietuvoje yra visiškas LIBERALIZMAS, kai “Lietuvos Ryto” televizijos vedėja Daiva Žeimytė klausinėja Liaudies partijos atstovą į Seimą ir iš karto nutaikiusi progą jam užmetinėja.

– Ar Seimo narys gali būti su viduriniu išsilavinimu? O kitos partijos madmuazelė prorusiška orientacija pavadino jo nuomonę, kad su Baltarusija galėjome bendrai statyti Atominę elektrinę ir turėti pigios elektros. Oi, ponai, Vakarams be muiliuko tik lendame kur tamsu ir nėra durų, o ką jau istoriniai kaimynai yra siaubas – baubas, tik jie dar turi nesunaikintą kultūrą, žemės ūkį, o mes “terbutę ir kakutę”.

Tokia Vyšniauskaitė prasėdėjo iki ryto VSD vadovo kabinete, kol gimė versija, kad Pociūnas prigėręs šlapinosi pro langą ir iškrito. Beje, Baltarusija turi įrašą kas įvyko, bet mūsų troliams per baisi tiesa tai identifikuoti.

1997 metais “Lietuvos ryto” redakcija keliavo į orą. Kodėl? Mečys Laurinkus ten dirbo apžvalgininku, kol buvo dorojamas Rolandas Paksas. Dabar “žaliasis” kandidatas.

Rita Miliūtė pati paklausia ir atsako už pašnekovą, kam tada jį kviestis?

Buvo kalbų apie “Lietuvos ryto” atsisakymą leisti dienraštį, bet kol gyvas Rolandas Paksas – ši srutapylė egzistuos.

Tiesa, Jurbarke platinimo kontoros neliko.

Total
0
Dalinasi
Related Posts