Jie netgi – ne širšės įgėlimas

2016.09.06 sueina 10 metų, kai VSD už paviešintas išklotines, kad politikai ėmė kyšius iš Olympic Casino už tam tikras paslaugas, įstatymus – daboklėn uždarė ,,Laisvas laikraštis” leidėją Aurimą Drižių, konfiskavo kompiuterį, tiražą.

Ir dabar tie, kas skaito  L.L yra marginalai, paksistai, patvoriniai, kediniai – tik kas šlovina nelaimingos meilės auką Makaraitytę, nustekenusią savo rašliavinį “Atgimimą” šlovina apšepusį pievinį rašeivą Užkalnį yra teisingi ir verti pagarbos.

Nes pedofilijos byla yra tik senio dūlys prikirtus pupų, nes Kedys pats miręs savę sudaužė, susikruvino, išsiėmė kaulus, mergaitė 3 metų būdama matyt turėjo seminarus apie vyrus ir jų darbo intymius įrankius.

Šlykštu.

KARŠTO KOMENTARO leidėja Giedrė Gorienė kalbėdavo telefonu, girdi aidą savo balso, ką kalba mama su anūkais. Tu gali  gerti kavą su nepažįstamuoju, ant stalo padėtas pieštukas, o jame tau nežinant įtaisyta blakutė ir tik leptelk, kad Grybauskaitė tarybinio sukirpimo pareigūnė, ar Valionis rezervistas ir keliauji į Marių ligoninę, Uteną, Rokiškį.

Sovietiniais laikais pajuokavo kavinėje dėdė apie politiką, priėjo vyrukas, per petį patapšnojo – užeik rytoj į kabinetą.

Alvydas Sadeckas už sąsajas Ekskomisarų biuro su Mažeikių naftos privatizavimu gyvus laidojo. Drižių, Gorienę, pasitelkę teisėjus areštavo sąskaitas, kurpė civilinius ieškinius, nors parašai viską turėjo įrodyti.

VSD dirba vienas pažįstamas, kuris nesiviešina, nes matyt studijų laikais jo pakako. Po stipendijos siausti po kavines ir plampti alutį, turint įtakingą tėtę karjeros laiptais palypėti nesunku.

Total
2
Dalinasi
Related Posts