,,Radviliškio kraštas NE nusitaikė į CTL.LT apžvalgininką.

Radviliškio savivaldybė, gal skverelis? Sėdi troliai ir stebi praeinančias damas, sekretores, tarnautojas praeinant.1  ranka ant kompiuterio, kita pelės ir žaidimas vyksta su laiminga pabaiga,,Sevastopol- Simferopol- Ufa”.

Jau leidėjo Lipnevičiaus dergėjams užkliuvau ir aš, nes esu jo surastas personažas,,Mister.treningas” ir verkiu, kad yra puolamas savaitraštis,,Radviliškio kraštas”.

Nes foto Gediminas kelia pats, toks jo gyvenimo būdas, laikraštis nuplagijavęs kito leidinio pavadinimą, persispausdina kitas publikacijas.

Tai visažiniams trolintojams atsakau, kad niekas manęs sąmoningai niekada nesurado, man pačiam priimtina, tai ką rašo šis savaitraštis.Lipnevičius tikrai nėra idiotu, kad keltųsi foto iš maudynių kubiluose, sau padidintų pilvą, prisidurtų krūtis.

Kadangi neturime rimtos žurnalistų etikos inspekcijos, tai tyčiotis, viešinti visokias išklotines, pažeidžiant asmens privatumą galima grynai.

Panašu iš kokio urvo prasidėjo atentatai ir prieš visuomeninką Aleksiūną, tik įdomu kada troliai paviešins žmonių sąrašą, kurie girdomi alaus bare ir dirba,,Radviliškio kraštas”  redakcijoje?

Gaila, kad tik įsilaužimo į fb paskyras, g.mailus metodu, nulaužus admino prisijungimus susektum iš kur pilamos srutos.VSD tai padarytų be skrupulų, beje kiek sužinojau jiems negalima turėti facebook ir žiniasklaidos veiksmai yra pagrindiniu jų veiklos prioritetu

Total
48
Dalinasi
Related Posts