Aurimo Drižiaus milijonas?

Vilniaus apylinkės teismas nagrinės, skandalingojo savaitraščio “Laisvas laikraštis” redaktoriaus Aurimo Drižiaus, 1 mln. eurų ieškinį LR dėl teisėjų piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, dokumentų klastojimo, neskaidriais viražais ir pan.

Alvydas Sadeckas užsiuto dėl siejimo jo su Mažeikių nafta. Pažadėjo likviduoti ir laikraštį ir jo vadovą, nors teismams pateikti visi dokumentai, kurie įrodo buvusio kriminalisto pėdsakus privatizavimo istorijoje, plūdurų saugojime ir pan.

https://www.youtube.com/watch?v=XTb7yJ9yt9w

Nepasipelnys šis žurnalistas, nes teismų, prezidentūros sistema yra begalo vieninga. Moka susivienyti, apsiginti, pasiteisinti. Kita vertus ne visai padoru buvo dergti tragiškai mirusią Ievą Strazdauskaitę, žinant, kad negyvas žmogus neturi pasiteisinimo galimybės. Kur jos tėvų sutikimas viešinti informaciją apie dukrą, pseudo sąsajas su narkomafija?

Kai VSD šmeižė mirusį Pociūną per “Lietuvos rytą” – Drižiui buvo klaiku, pasmerktina, o kai pats ištraukęs visokius šaltinius, kurie teismo metu pasiplautų ir išsigintų ką lojo ant nužudytos merginos – jau padoru, sveikintina, dar klausimas koks pačiam ieškinys bus iš policijos ir giminaičių?

Total
2
Dalinasi
Related Posts