Po vasaros savo plaukus moterys vertina prastai ir skiria vos 6 balus (MANTO TAUTVAIŠO PATARIMAI)

Grožio specialistų teigimu, vasarą mūsų plaukams ypatingai kenkia saulės spinduliai ir karštis, kitais metų laikais – per dažnas plaukų plovimas šampūnu, džiovinimo bei tiesinimo priemonės. Pasidomėjus, kaip po vasaros savo plaukų būklę vertina lietuvaitės, paaiškėjo, kad iš 10 balų vidutiniškai skiria vos 6 ir vertina plaukų būklę prastai.

Socialiniame tinkle „Facebook“ „Eurovaistinės“ atlikto tyrimo duomenis komentuodamas žinomas plaukų stilistas Mantas Tautvaišas sako, kad svarbiausia, jog moterys supranta, kada plaukai praranda savo tikrąjį grožį ir pradeda rūpintis, kad jie būtų sveikesni ir gražesni.

„Po vasaros plaukai tikrai tampa sausesni ir šiurkštesni nei įprastai, bet to jie dažniausiai nublunka, jiems trūksta gyvybingumo, žvilgesio. Visa tai yra saulės padariniai. Ir nors ši vasara gerais orais retai džiugino, pakako, kad rudenį specialistai sulauktų daugybės klausimų, ką daryti, kad plaukų vėl būtų sveiki ir gražūs“, – sako M. Tautvaišas.

Plaukų aliejus būtinas kaip veido kremas

Anot jo, suprastėjusią savo klienčių plaukų būklę pastebi kasdien. „Nors moterys savo plaukų būklę po vasaros vertina vos šešetu, pataisyti situaciją galima greitai. Pirmiausia, turime ir vėl reguliariai naudoti plaukų aliejų – jis toks pat būtinas, kaip ir kremas veidui. Aliejų galima naudoti kartu su plaukų kauke“, – teigia plaukų stilistas.

M. Tautvaišo teigimu, renkantis plaukų priežiūros priemones rudeniui, būtina atkreipti dėmesį į tai, ar produktas tinka jūsų plaukų tipui ir ar tikrai padės atstatyti plauko struktūrą. „Dažniausiai po vasaros rekomenduoju atstatomąsias ar drėkinančias priemones. Produkto kaina nėra rodiklis, tačiau jo pakuotė turi būti priimtina. Psichologiškai tai padeda gauti norimą rezultatą, kad ir kaip neįtikėtinai tai skambėtų“, – paslaptimis dalinasi garsių šalies moterų plaukų grožiu besirūpinantis vyras.

Plaukų priežiūros priemonės gali ir netikti

Plaukų būklę rudenį lemia jų priežiūra. Plaukų stilistas pataria, kokių klaidų nereiktų daryti, prižiūrint plaukus šiuo metų laiku.

„Pirmiausia nenaudokite begalės produktų. Besaikis priemonių naudojimas rezultato neduos. Žinoma yra tokių moterų, kurios daro priešingai ir tų priemonių naudoja per mažai. Raskite optimaliausią variantą, kuris jūsų plaukus ne tik prisotins drėgme, bet ir suteiks jiems glotnumo ir žvilgesio“, – pabrėžia M. Tautvaišas.

Pasak jo, moterys yra linkusios pasirinkti ir savo plaukų tipui netinkamas priemones. Dažniausiai pamačiusios naują produktą puola jį pirkti ir perka jį dideliais kiekiais.

„Aš visuomet patariu pirkti kuo mažesnius kiekius, nes niekada negalite žinoti, ar produktas jums tiks. Renkantis rekomenduoju vadovautis ne savo nuojauta, o pasitarti su savo plaukų stilistu, nes jis žino geriausiai“, – sako žinomas kirpėjas.

Giliai išvalyti plaukus padeda intensyvios kaukės

Plaukų stilistui antrina kosmetikos specialistė Alina Geglis, kurios manymu, norint paruošti plaukus rudeniui, pirmiausia būtinas gilus galvos odos bei plaukų valymas.

„Norint, kad plaukai vėl atgautų buvusią struktūrą, reikia pašalinti per vasarą susikaupusius nešvarumus, nes jeigu to nepadarysime, plaukai gali būti toliau žalojami. Gali atrodyti, kad plauname plaukus dažnai, tačiau šampūnu tam tikrų dalelių išvalyti nepavyksta, o jos kenkia“, – pasakoja „Eurovaistinės“ atstovė.

Anot jos, tam reikia naudoti intensyviai veikiančias kaukes, kurias rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę.

„Jeigu po vasaros plaukai ne tik išsausėjo, bet ir pradėjo intensyviai slinkti, pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku, galima vartoti specialų papildų kompleksą nuo plaukų slinkimo ir šie nemalonumai baigiasi“, – patarimais dalijasi konsultantė.

Total
18
Dalinasi
Related Posts