L.Adomaitis – docentas

Muzikos prodiuseris, dainininkas, kompozitorius ir KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto lektorius Linas Adomaitis tapo docentu. Ketverius metus universitete garso režisūros discipliną dėstantis Linas šypsosi: „Docento vardas mane ir džiugina, ir įpareigoja“.

Prieš kelerius metus pradėjęs dėstyti garso režisūros studijas universitete, Linas nuo pirmos paskaitos savo studentams iškėlė tikslingų uždavinių:

„Mes neįrašinėsime to, kas po egzamino iš karto nuguls stalčiuje, mes įrašysime tai, ko Lietuvos žmonės klausysis su malonumu“.

Linas neseniai baigė jubiliejinį – 20-mečio scenoje – turą, o dabar mini dar vieną apvalią sukaktį: šiais metais sukanka 10 metų, kai muzikos prodiuseris vadovauja Kauno J.Gruodžio konservatorijos Estrados ir džiazo skyriui. Jame Lino iniciatyva pirmą kartą Lietuvos konservatorijų istorijoje buvo įsteigta Garso režisūros specialybė.

„Jaučiu, kad bent maža dalele prisidedu prie būsimų muzikos prodiuserių formavimo. Ir jei šiandien kažkam galiu būti autoritetas – visų pirma, esu dėkingas saviems autoritetams, kai pats buvau savo mokinių ar studentų amžiaus“, – sako docentas.

L. Adomaitis ne tik kaip dainininkas, bet ir kaip garso režisierius savo diskografijoje turi daugiau nei 20 albumų, kelis prestižinius, tarptautinius apdovanojimus už dainų aranžavimą ir garso suvedimą, yra sukūręs ir prodiusavęs muziką keliems kino filmams bei teatro repertuariniams spektakliams.

Total
2
Dalinasi
Related Posts