Stilistė A. Gilytė x FG Atelier: Dalykinio stiliaus paslaptys, kurias naudinga žinoti kiekvienam

Apie tai ir dar daugiau ketvirtadienio vakarą verslios sostinės moterys pasikalbėti susirinko FG ATELIER mados namuose. Naudingus ir dažnai kiekvienai skubančiai moteriai ramybės neduodančius klausimus apie biuro aprangą atsakinėjo stilistė Agnė Giliytė, o diskusiją vedė žurnalistė ir televizijos bei radijo laidų vedėjaLivija Gradauskienė.

 

Seminaro metu buvo išsklaidyti visi mitai apie nuobodoką ir nieko naujo nepasiūlantį biuro stilių, o FG ATELIER mados namai pristatė naują verslo moteriai skirtą pavasario/vasaros kolekciją – tinkančią biurui, tačiau tikrai nenuobodžią ir paliekančią neišdildomą įspūdį.

 

FG ATELIER mados namai garsėja itin aukštos kokybės audiniais, drabužiais kuriamais po tuo pačiu stogu esančioj ateljė ir pritaikymo figūrai paslauga. Juk tikrai labai dažnai sunku rasti drabužius, kurie visiškai atitiktų tavo sudėjimą. Pas mus besilankančios moterys labai skirtingos, tačiau visos siekia vieno – patogumo, aukštos kokybės ir nenuobodaus biurui skirto stiliaus” – kalbėjo FG ATELIER vadovė Emilija Pečiulytė. Bendraudama su klientėmis visada raginu jas nesijaudinti dėl dydžių, juk visos moterys yra gražios, svarbu tinkamai mokėti paslėpti tam tikrus trūkumus, kurių turi net ir tobuliausios moterys ir pabrėžti privalumus– antrino FG ATELIER dizainerė Monika Pečiulytė.

 

Renginio metu gausiai susirinkusiai moterų auditorijai taip pat buvo pristatytas naujas FG ATELIER katalogas-žurnalas. Tai nėra įprastas katalogas, kuriame sudėtos tik gražios kolekcijos nuotraukos, mums svarbi visapusiška nauda moterims su kuriomis dirbame ar dirbsime ateityje. Todėl mes sakome, kad šis katalogas labiau yra įkvepiantis žurnalas, kurtas su meile ir atsidavimu, jame galima rasti verslių moterų ir net žinomų vyrų interviu apie gyvenimą, stilių ir tikslus. Taip pat žurnale rasite Agnės Gilytės stiliaus gidą skubančioms moterims ir dar daug naudingos informacijos, skirtos mūsų klientams, kurie tiek gyvenime, tiek stiliuje siekia aukščiausios kokybės, – tęsė Emilija Pečiulytė.

 

Vilniaus vartuose įsikūrę FG ATELIER mados namai maloniai kviečia visas išskirtinumo ir ypatingo dėmesio pasiilgusias moteris bei vyrus apsilankyti ir konsultuotis įvairias stiliaus bei aprangos klausimais. Taupantiems laiką, FG ATELIER rūbus galite įsigyti internetu (www.fgatelier.com)

Total
2
Dalinasi
Related Posts