Paaiškėjo, kokie trys atlikėjai dalysis scena su Kaune koncertuosiančiais „Scooter“

Ateinančių metų kovo 3 d. Kauno „Žalgirio“ arena taps didžiausia ir karščiausia šokių aikštele, nes čia savo pasaulinio turo „Wild & Wicked“ pasirodymą surengs tikri technomuzikos karaliai – vokiečių grupė „Scooter“. Koncerto organizatoriai pagaliau patenkino gerbėjų smalsumą. Kelią į sceną muzikos vokiečių grandams „nuties“ net trys daugybę savo gerbėjų turintys atlikėjai. Prie grandiozinio „Scooter“ turo prisijungs šokių ikonomis vadinami „Brooklyn Bounce“, Vokietijos technomuzikos projektas „U96“ ir europietiškojo repo pionierius Nana.

„Scooter“ koncerto žvaigždynas

Vokietijos technomuzikos projektas „U96“ išgarsėjo 1991 metais su vienu žinomiausių muzikos hitų „Das Boot“. Po įspūdingos debiutinio singlo sėkmės grupė toliau tęsė veiklą leisdama tokius hitus kaip „Love sees no Colour“, „Night in Motion“, „Love Religion“.

„U96“:

Į Lietuvą pavasarį atvykstantys „Brooklyn Bounce“ per pastaruosius 12 metų tapo viena įtakingiausių ir sėkmingiausių trance ir technogrupių pasaulyje. Kolektyvas pardavė 2,5 milijono singlų ir išleido 8 albumus! Užkariavę šokių aikšteles tokiais muzikos hitais, kaip „Get Ready To Bounce“, „The Real Base“, „Progressive Attack“, „Club Bizzare“ ir daugeliu kitų, scenoje kolektyvas „Brooklyn Bounce“ išsiskiria ne tik savo muzika, bet ir mistiškais šou, nepaliekančiais abejingų.

„Brooklyn Bounce“:

Kovo 3 d. Kauno „Žalgirio“ arenos scenoje taip pat koncertuos vokiečių reperis Nana, kuris devintajame dešimtmetyje tiesiog okupavo grojamiausių kūrinių topus. Turbūt būtų sunku rasti bent vieną devintajame dešimtmetyje augusį šokių muzikos gerbėją, nežinantį tokių Nana kūrinių kaip „Lonely“, „Dreams“, „Let it Rain“, „Remember the Time“. Kaip sako dainininkas Nana, „Žmonės pasakoja, kad mano dainos jiems padėjo sunkiu gyvenimo metu. Ši muzika tapo vaistais daugybei klausytojų. Viskas yra ne dėl muzikos kūrimo, o dėl muzikos. Aš noriu pasiekti žmonių jausmus ir kurti jiems.“

Nana:

Didysis vakaro finalas – „Scooter“ muzikos ir šviesų šou „Wild & Wicked“, kuriame atsispindės visa geriausia 25 metų šokių muzikos istorija. Bilietai.lt jau galima įsigyti bilietus į įspūdingą, 2018 metų kovo 3 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje rengiamą muzikos ir šviesų šou „Scooter“ – „Wild & Wicked“.

Total
0
Dalinasi
Related Posts