Trys Karaliai laimins Kauną

2018 metų sausio 6 dieną Kauno tautinės kultūros centras ragina Kauno miesto bendruomenę iškilmingai pasitikti Tris Karalius ir tradiciškai užbaigti Kalėdų švenčių laikotarpį.
13 valandą Kasparas, Merkelis ir Baltazaras, nešini žibintais ir karališkomis dovanomis, keliaus nuo S.Daukanto gatvės Laisvės alėja, Vilniaus gatve į Rotušės aikštę, kur 14:30 valandą prasidės teatralizuotas koncertas „Trys Karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“. Susirinkusius žiūrovus sveikins ir linksmins folkloro ansambliai „Kupolė“, „Žaisa“, „Alda“, „Jotija“, „Piliarožė“, „Sodyba“, „Dailingė“, „Sodailio“. Trys Karaliai laimins ir iškilmingai paskelbs, kad prasidėjo Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čio metai, primins, kad jau baigiasi kalėdojimo laikas, metas vėl kibti į darbus.
Išskirtinę programą rodys šokio su ugnimi studija ,,Ugnies valdovai“: liepsnos Saulės simboliai, kviesdami šviesą.
13 – 17 val. Atsisveikinimo su Kalėdų eglutėmis akcija.

Ateikite linksmai pasibūti!

Rengėjai: Kauno miesto savivaldybė, Kauno tautinės kultūros centras

2018 m. sausio 6 d., šeštadienis
13.00 val. Trijų karalių eisena nuo Laisvės al. ir S.Daukanto g. sankirtos Laisvės alėja, Vilniaus gatve į Rotušės aikštę.
14.30 val. Rotušės aikštėje teatralizuotas koncertas ,,Trys karaliai atkeliavo – visas svietas uždainavo“. Dalyvauja folkloro ansambliai „Kupolė“, „Žaisa“, „Alda“, „Jotija“, „Piliarožė“, „Sodyba“, „Dailingė“, „Sodalio“, šokio su ugnimi studija „Ugnies valdovai“.
13 – 17 val. Atsisveikinimo su Kalėdų eglutėmis akcija.

Eglutes ir eglių šakas galima išmesti šiose Kauno vietose: http://www.kaunas.lt/2017/01/svarbi-informacija/kaune-pradedama-kalediniu-egluciu-surinkimo-akcija/

Informacija: www.ktkc.lt

Total
2
Dalinasi
Related Posts